מחפשת קייטרינג בשרי לברית

א. מתעניינת

משתמש חדש
מי מכיר קייטרינג בשרי לסעודת ברית
חשוב שיהיה טעים ובמחיר סביר
לערב חג סוכות

SN

משתמש מקצוען
איזה כשרות את מחפשת?
יש בכשרות מחפוד, קיטרינג מרקש
מושלם!!
הזמנו מהם אירוע (קטן יחסית) שבוע שעבר
הגיע הכל אסטטי וטעיםםם
אוכל עסיסי ממש!
ובשפעעע, נשאר לנו כמויות אוכל..

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
גם לי יש קיטרינג בירשלים. מושללללם!!!
הביא בשפע, טעים.
הוגש יפה
(נשאר לנו אפילו כמות מטורפת לבית)
עלה גם זול יחסית.
אם רלוונטי ל ירושלים תעדכני

א. מתעניינת

משתמש חדש
איזה כשרות את מחפשת?
יש בכשרות מחפוד, קיטרינג מרקש
מושלם!!
הזמנו מהם אירוע (קטן יחסית) שבוע שעבר
הגיע הכל אסטטי וטעיםםם
אוכל עסיסי ממש!
ובשפעעע, נשאר לנו כמויות אוכל..
תודה
אפשר מספר טלפון

SN

משתמש מקצוען
תודה
אפשר מספר טלפון
050-4440827
יכולה לראות מידע באתר שלהם

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
מעולה
צריכה בירושלים
אפשר מספר טלפון?

052-3616022
קייטינג מעיינות - אביחי

היה ממש שירותי.

שגענו לו תשכל מה אנחנו רוצים וכל פעם ענה לטפלפון בכזה רוגע והקשיב ונתן מחירים ממש סבירים. נהננו.

בנוסף, עד הבוקר של הברית לא היה ברור אם יהיה ברית בגלל צהבת (היינו מאוד לחוצים) בכל אופן אולם, קיטרינג, מוהל וגם הזמנו צלם....

הודענו לו בלילה שלפני שזה המצב והוא אמר לנו ככה:
אני מפשיר את הבשרים כבר עכשיו. בבוקר שם בתבניות. אם יש ברית תודיעו לי כמה שיותר מהר אכניס לתנור. אם אין ברית אני מבין הכל בסדר.
ממש הרגיע אותנו.
בסוף היה לנו תשובה שיש ברית רק ב- 12:00 בצהריים!!!!! (הסתובבנו בבית חולים עד השעה הזו )
ישר התקשרנו אליו ואמרנו לו ברית ב- 14:30 הוא היה במקום כבר ב- 14:00 וטיקטק ארוע ממש מושלם.
לא היה אדם שלא התלהב..... אוכל ממש טעים.
הרבה ממנו הקפאתי ואכלתי אחרי ועדיין היה טעים.

אני ממש ממליצה!
הרבה מזל טוב!!!!!!!!!

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
050-4440827
יכולה לראות מידע באתר שלהם
שלנו יותר זול.
קיבלנו סלמון + בשר+ פרגיות + כלים חרסינה ב- 80 בערך

וכל חתיכה נאה מאוד!

סבא ישראל

משתמש מקצוען
אני הזמנתי לפני חצי שנה ב"האצולה" והייתי מרוצה עד השמיים המחיר נמוך שפע רב והמלצרים יודעים את העבודה.

saralulu

משתמש מקצוען
אני טעמתי בברית בבני ברק את הקייטרינג של סולומונס והיה טעים מאדדד
האורחים לא הפסיקו לשבח את הטעם הטוב, וזה הפתיע אותי לטובה כי יש לי ניסיון עם קייטרינגים שמכינים אוכל לא אכיל, וכאן הכל היה טעים מגוון עדכני וממש טוב!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה