מחפשת צלם וצלמת לחתונה

מתלמדת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
סליחה מראש, אם זה פוגע ברגשותיו של אי מי.
אני מחפשת צלם וצלמת שיכולים לבוא בח"י אדר א', לחתונה של כלה חסרת אמצעים, בירושלים, במחיר מוזל ככל האפשר. (או בלי...?)
היא לא מצפה לצילום מדוקדק ומקצועי בתכלית, רק מישהו שמוכן לתעד עבורה את יום כלולותיה במינימום עלות - אם זה מתלמד, או כל בעל חסד אחר..
מי שיכול לעזור, או להפנות אותי לכתובת רלוונטית - שתבוא הברכה על ראשו.

"כל המשמח חתן וכלה..."
אנא, צרו קשר באישי.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אין שום סיבה שזה יפגע במישהו.. אירוע חסד זה משהו שכל צלם נורמלי ישמח לקחת מידי פעם.

לצערי אני תפוס, הייתי עושה זאת בשמחה.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בקשה אנושית מאד.
שלחתי את ההצעה לצלם איתו אני עובדת בשיתוף,אני מחכה ממנו לתשובה,אם יהיה משהו לענין אשלח לך באישי.

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני אשמח לעשות את זה, יש לי ניסיון בכמה ארועים ואני מכירה צלם מתחיל טוב שיכול לעשות את זה. אפשר ליצור קשר באישי

מתלמדת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
ישר כח ענק לכל הפונים כאן ובאישי.
מרגש לראות את הנדיבות והנתינה בכזו פשטות, של זמן, מאמץ והשקעה.
מי כעמך ישראל!
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה