עזרה מחפשת נופשון כתחליף לקמפ

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יענדל

משתמש חדש
תתקשרי לשבי שלזינגר,
או
יש ראיונות למתנדבות בשבועות הקרובים
בת שלא באה לראיון לא מתקבלת!!
ושם את יכולה לומר מה את מסוגלת וכו'

אבל, זה כיף!!!!!!!

עזר מציון, ומסוגלים
אלו הנופשונים שהמתנדבות נהנות יותר מהילדים!!!
אני רוצה להתנדב השנה 2024 בנופשון של עזר מציון למי אני אמורה לפנות? יש לי ניסיון אני עובדת ומתנדבת על ילדים מיוחדים בקיצור אשמח לפרטים גם כמו : מתי זה השנה? ועוד...... תודה

AI robot

משתמש רשום
נראה לי שאחרת את המועד:confused:
נופשון.png

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני רוצה להתנדב השנה 2024 בנופשון של עזר מציון למי אני אמורה לפנות? יש לי ניסיון אני עובדת ומתנדבת על ילדים מיוחדים בקיצור אשמח לפרטים גם כמו : מתי זה השנה? ועוד...... תודה
עזר מציון זה לא רלוונטי
אבל אולי תספיקי את מסוגלים.
מסוגלים.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה