מחפשת משחק מפתח/מהנה לילד בן 6

פרי רוזן

משתמש רשום
המשחק החדש-
משחק המגנטים
מהנה ומפתח!
הילדים לא גמרו לשחק בסוכות אצל חמותי

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
קופצת על האשכול
גם אני בדיוק מחפשת משחק לגיל 6 אבל לבת, ואני מחפשת דוקא רעיון שהילד יכול להתעסק עם עצמו, לא סוג של הרכבה אלא יותר סוג של חשיבה- כמו משחק קופסא,
או משהו ברעיון של גמבויי- היא מאד נתפסה לזה אבל המשחקים קשים לה מידי- קיימים משחקי גמבויי לגיל כזה???

ולפותחת האשכול לי יש בבית את המחשב הראשון שלי לקטנים והוא מדהים ומתאים גם לבנים בגיל הזה.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש לי שכנה שהוציאה משחק קופסא ממש לענין. הוא עוסק בהלכות בן אדם לחברו.
קנינו אותו ואני שומעת את הבנות שלי (שקודם לכן היו עסוקות בלריב) שואלות אחת את השניה כל מיני שאלות על התחשבות בזולת והנהגות טובות.
זה היה מדהים ומחנך!

שלחתי לה מייל עכשיו שתשלח לי את התמונה שלו.
כשתחזיר לי בע"ה אעלה לכאן.
הוא ממש מומלץ.

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
מנקלה- אם יש עם מי לשחק, עמי חכמי או המורה נוקי- משחק יחיד, מתאים בול לגיל.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אחת אחת 11;1800651:
מנקלה- אם יש עם מי לשחק, עמי חכמי או המורה נוקי- משחק יחיד, מתאים בול לגיל.

עמי חכמי - מומלץ מאד! (לא מכירה את המורה נוקי)

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הנה:
ביקשתי ממנה מספר לברר איפה ניתן להשיג: 0504124904

קבצים מצורפים

• IMG_5227 (7).jpg
    KB 924.5 · צפיות: 11

GILC4385

משתמש רשום
יש לו רק משחקי הרכבה?
אז זה הזמן למשחקי חברה או חשיבה יש מבחר עצום!

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
מוסיפה:
משחקי דמיון: שק תחפושות, תיאטרון בובות, פליימוביל, וכל אביזר שניתן לנכס למטרה זו.
משחקי יצירה: הרכבת דגמי מכוניות וכו', פירוק והרכבת מכשירים שיצאו מכלל שימוש, יצירה מחומרים נפסדים.
משחקי ידע וחשיבה: מונופול, רביעיות, דמקה, טריוויה וכו'. פרוייקטים של חקר כמו הכנת עץ משפחתי, מגדיר חיות וצמחים הנמצאים בסביבה הקרובה, מפות גיאוגרפיות של אזורים מעניינים ועוד.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י גולדס;1800453:
מקליקונים!

יש מקליקוני ענק בשם "פלייסטיקס". אין חשש שילדים יכניסו חלקים קטנים לפה, קל לתפעול והתוצרים מרשימים יותר.

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
ביזי ביטס ומומלץ בחום - לכל המשפחה!
זהו שדרוג אדיר של קליקס אפשר לעשות איתו הכלאבל הכל
חוצמזה שאם יש לו חברה לשחק איתה אז משחקי חשיבה זה מתאים מאוד
אני קניתי לבן ה-5 שלי מולטי בינגו (מתאים גם לקטנים יותר) משחק מהנה מאוד!

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
חרוזי גיהוץ!
מאז התוודעתי למשחק העצום הזה אני מרגישה שליחות קדושה להפיץ אותו ולספר לכל האמהות עד כמה הוא מדהים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה