עזרה מחפשת דחוף משפחתון של התמ"ת ברמות או בבוכרים

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
דחוף לאחרי החגים אני צריכה משפחתון לתינוקת בת 3.5 חודשים
ברמות א' או בשכונת הבוכרים
אשמח לכל מידע

משה גל

משתמש מקצוען
כמדומני שפרסמו במקומון 'לוח קיר'
תנסו אולי לבדוק באתר שמכנס בתוכו את כל המקומונים.

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
היי יש לי ניסיון רב אחרי חיפושים רבים ב''ה מצאתי משפחתון מעולה,
אשמח לעזור לך עם מידע:
רכזת בית יעקב באיזור בית ישראל ורמות
טל: 054-8441998
מייל: :<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
רכזת עיריית ירושלים של אזורים אלו
טל:02-5456983
מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
יש לי מספרים של משפחתונים בבית ישראל וברמות, אם לא תסתדרי תגידי וארשום לך.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
היי יש לי ניסיון רב אחרי חיפושים רבים ב''ה מצאתי משפחתון מעולה,
אשמח לעזור לך עם מידע:
רכזת בית יעקב באיזור בית ישראל ורמות
טל: 054-8441998
מייל: :<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
רכזת עיריית ירושלים של אזורים אלו
טל:02-5456983
מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
יש לי מספרים של משפחתונים בבית ישראל וברמות, אם לא תסתדרי תגידי וארשום לך.
תודה רבה,
שולחת לך באישי
(דרך אגב, אביטל השנה לא רכזת של בית ישראל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה