עזרה מחפשת ברכה מהופכת

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני מחפשת טקסט פלינדרומי שנכתב כברכה למושל/שליט, בקריאה רגילה הוא מכיל דברי שבח וחנופה, בקריאה מהסוף הוא מכיל את הדעה האמתית על העריץ.
אולי זה לא בדיוק פלינדרום, כי הקריאה מהסוף היא לא בהיפוך אותיות, אלא מהמילה האחרונה ואילך.

אשמח לכל עזרה והכוונה.

נערך לאחרונה ב:

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אני מחפשת טקסט פלינדרומי שנכתב כברכה למושלט/שליט, בקריאה רגילה הוא מכיל דברי שבח וחנופה, בקריאה מהסוף הוא מכיל את הדעה האמתית על העריץ.
אולי זה לא בדיוק פלינדרום, כי הקריאה מהסוף היא לא בהיפוך אותיות, אלא מהמילה האחרונה ואילך.

אשמח לכל עזרה והכוונה.
בטח יש למורים, תנסי בפורום שלהם. זוכרת את זה מלפני שנים...

עריכה: האם הפורום ההוא עדיין קיים? לא מוצאת אותו.

עריכה שניה: זוכרת שזה לא קריאה מהסוף אלא דילוג על שורות. אבל יכול להיות שאנחנו מדברות על קטעים שונים.

נערך לאחרונה ב:

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זכור לי שההיפוך הוא במשפטים, לא במילים ולא באותיות.
כתובים חלקי משפטים בחילוקי שורות מוזרים.
בקריאה ב'הלוך' זה משתמש כשבחי שבחים, אבל בקריאה למפרע הם קללות באבי אבות הקללות.

יכול להיות שיש גם קטע של קריאת כל שורה שניה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה