דרוש מידע מחלת הפה וגפיים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אפרת רוזנטל

משתמש חדש
מקפיצה שוב
למבוגרים כמה זמן זה לוקח יש מידע?
כבר חמישה ימים הכל מוגלתי סבל בל יתואר ולא נראה בכיוון ללכת
יש מה לעשות?????

אמא לבונבון

משתמש רשום
הפצעים חייבים להיות מוגלתיים?
כי לבן שלי בן 4 חודשים יש כבר כמה ימים פצעונים קטנטנים לבנים בלשון וכתמים לבנים בחניכיים
הרופא טוען שזה לא פטריה
יש מצב שזה מחלת הפה?
(הוא לא כ"כ אוכל)

צ'יטה

משתמש פעיל
מקפיצה שוב
למבוגרים כמה זמן זה לוקח יש מידע?
כבר חמישה ימים הכל מוגלתי סבל בל יתואר ולא נראה בכיוון ללכת
יש מה לעשות?????

שמן הרבנית ניסית?
הפצעים חייבים להיות מוגלתיים?
כי לבן שלי בן 4 חודשים יש כבר כמה ימים פצעונים קטנטנים לבנים בלשון וכתמים לבנים בחניכיים
הרופא טוען שזה לא פטריה
יש מצב שזה מחלת הפה?
(הוא לא כ"כ אוכל)
לא חייב להיות מוגלתי, אבל הרופא היה אמור לומר אם זו מחלת הפה.

סוד ה'

משתמש פעיל
יכול להיות מחלת הפה רק בלוע או שזה חייב להיות עם פצעים חיצונים?

תהילתית

משתמש מקצוען
אני קניתי בסופר חלב עיזים מפוסטר ושמתי להם בפה
בנוסף קניתי חלב עיזים ישירות מעז ממישהו שאני מכירה שמתעסק בזה ומרחתי להם על הגוף ועל הפצעים.
וגם קניתי את המשחה שמורחים עם קיסם. מה שהכי עזר זה חלב עיזים.אבל הרופאה הזהירה אותי שזה מסוכן (לאחר מעשה התייעצתי איתה ואמרה שטוב שלא שמתי להם בפה חלב עיזים לא מפוסטר כי פה וגפיים זה מציק אך לא מסוכן ומחלות מהעז עלולות להיות מסוכנות מאוד).

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אני מרחתי בפה את המשחה עם האצבע שלי אחרי שטיפה יסודית
השאלה מה עושים עם הפצעים בטיטול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה