מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היינו היום במגן בד'2 ודיברנו עם מנהל העבודה היהודי
הוא שאל אותנו מה הצפי שנתנו לנו
אמרנו לו 4/22
הוא אמר שהם מתכננים לסיים ב9/21 לקראת ראש השנה
הם כבר נמצאים בטיח וציפוי הבנין
אז אם הבנין שלנו בשערי ב"ש ד2 כבר סיים ציפוי?
ואמרו לנו ב 10.22 ?

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

ייד

משתמש מקצוען
קניג וקרית ספר זה אותו בעלים?
הייתי היום בד׳2 ויש שני פרויקטים צמודים באותו עיצוב בדיוק א׳ קניג וא׳ קרית ספר,
כשבדקתי במודעה גיליתי שלא רק שזה אותו אדריכל אלא גם אותו קבלן ביצוע, ונראה לי שכל הרשימה של המבצעים היתה בדיוק אותו דבר...

מ....

משתמש פעיל
כשבדקתי במודעה גיליתי שלא רק שזה אותו אדריכל אלא גם אותו קבלן ביצוע, ונראה לי שכל הרשימה של המבצעים היתה בדיוק אותו דבר...
זה לא אותו בעלים.

דודי שטרן

משתמש פעיל
גם האתרים שלהם מאוד זהים
התפריט וכו'

T.Y.

משתמש רשום
גם האתרים שלהם מאוד זהים
התפריט וכו'
יש אמנם דמיון בין התכנון של המבנים, אך שים לב לדוגמא לאלומיניום, שאצל קרית ספר כל התריסים חלונות וכדו' לבנים, (אגב אין בכל רמה ד' כזה פירזול ישן בצכע לבן משנות העבר, כנראה סטוק בזול......בקושי ברמה ג' 1 תמצא עוד פרזול לבן..... בדוק) משא"כ בקעניג.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
ההבהרה של משרד השיכון שמעוררת סערה בקרב הקבלנים: לא אישרנו עיכוב במסירת דירות בגלל הקורונה - איחור של יותר מ-60 יום מחייב את הקבלן בתשלום פיצוי לקונים. (כלכליסט)
למה הסערה? זה מה שאמרו מהתחלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה