מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מעיון באתר של קניג ד2 אתם כנראה צודקים בשתי התמונות הראשונות אבל השלישית זה לא קניג?
מצ"ב התמונה שאני צלמתי והדמיה של קניג שזה כן נראה הם.

אשמח ללמוד בשביל הפעם הבאה בדיוק איפה הם ממוקמים.

צפה בקובץ המצורף 565753 צפה בקובץ המצורף 565754
המסומן בצהוב זה קניג והמסומן בירוק זה מה שהוא צילם
צורת הבנייה דומה אבל זה לא זה
__לכידה.PNG

yeudameir

משתמש צעיר
פרוייקט של ISA GROUP מצפה האלה.
שבוע שעבר

קבצים מצורפים

• 20191113_165118.jpg
    20191113_165118.jpg
    4.6 MB · צפיות: 118
  • 20191113_165122.jpg
    20191113_165122.jpg
    1.5 MB · צפיות: 110
  • 20191113_164614.jpg
    20191113_164614.jpg
    3.3 MB · צפיות: 106
  • 20191113_164726.jpg
    20191113_164726.jpg
    3.6 MB · צפיות: 102
  • 20191113_165248.jpg
    20191113_165248.jpg
    4.1 MB · צפיות: 105
  • 20191113_165216.jpg
    20191113_165216.jpg
    3.3 MB · צפיות: 109

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

אילהגר

משתמש חדש
יש למישהו מושג איפה פרויקט הכי טוב לקניית דירה בשוק החופשי ? התבלבלתי לגמרי מכל המבחר וחייבת לסגור .

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
יש למישהו מושג איפה פרויקט הכי טוב לקניית דירה בשוק החופשי ? התבלבלתי לגמרי מכל המבחר וחייבת לסגור .
תפנה אלי באישי
או בטלפון 0583271094

ANK

משתמש פעיל
למי יש תמונות עדכניות מטריסון
מצב התקדמות..
תודה רבה!!!

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני רוצה לומר לכל הזוכים בהגרלה 489
שאני ראיתי את הדירות שלו
וכמתווך שמכיר את כל הפרויקטים של רמת בית שמש ד
זה באמת דירות יפות מאוד מאוד

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם אפשר לפרשן את התמונות...
פשוט הייתי שם כבר בשטח בעבר, ולמרות זאת אני לא מצליח להבין מהתמונות מה התקדמו בשלושת החודשים האחרונים.
תודה!

אני לא מכיר את מבנה הפרויקט, מצטער, כך שאני לא יודע במה ואיפה התקדמו.

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אשמח אם תוכל לעלות כקובץ מצורף

מקווה שאני לא משגע אותך כל פעם עם הבקשה הזאת...

תודה

אני1000

משתמש מקצוען
אפשר עוד מידע על רמה ד 2 ?
תמונות מלמעלה אם הסברים יתקבלו בברכה, תודה רבה
[מענין אותי אזור הגשר והסביבה]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה