מחיר למשתכן מחיר למשתכן זה באמת כזה שווה ולמי פונים לקבל מידע נורמאלי

ראובן 23

משתמש מקצוען
זכיתי לפני מעל שנתיים בדירה במחיר למשתכןבינתיים לא התחילו לבנות ולא היה כנס זוכים פשוט כלום שכחו מאיתנו ואף אחד לא אומר כמה זמן זה אמור לקחת נשמח לדעת על עוד אנשים שעבר להם כזה הרבה זמן(מניסיון בלבד)וגם האם בסוף זה היה שווה את ההמתנה או שהדירה גם ככה לא יוצאת משהו טוב

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תשאל בפורום המיוחד לנכסים ודירות.
שם מסתובבים בעלי הידע.

ראובן 23

משתמש מקצוען
תשאל בפורום המיוחד לכלכלה ודירות.
שם מסתובבים בעלי הידע.
אני רוצה לשמוע מאנשים שעברו את החוויה כולל התסכול שבלחכות כזה הרבה זמן וזה יהיה לי פה

דאבל

משתמש מקצוען
אני רוצה לשמוע מאנשים שעברו את החוויה כולל התסכול שבלחכות כזה הרבה זמן וזה יהיה לי פה
אבל מידע ספציפי על ההגרלה שלך תמצא בפורום הנ"ל
עקרונית אם כבר חיכית שנתים חבל לרדת מהענין עכשיו...
באופן אישי ב"ה זכינו ברמה ד' וקנינו בפער משמעותי ממחיר השוק
אבל המתנו רק שנה לכנס... והתקופה הזו אכן היתה מורטת עצבים

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו זכינו עקב ביטול של אחד,וזה היה פרויקט שכבר התחילו בו התהליך ותוך 3 4 חודשים חתמנו ובחרנו דירה,בע''ה גומרים בעוד שנתיים

יש לי חבר שזכה באותה הגרלה כשהפרויקט התחיל לפני שנתיים,ואכן חיקה את הזמן הזה.

אמת .

משתמש פעיל
ניתן להירגע
חיכיתי שנתיים וחודשיים!!!
בלי ששמעתי כלום ובסוף ב"ה קיבלתי דירה מצוינת עם רווח של 350000 מדירה על הנייר בשוק

קראנצ'י

משתמש מקצוען
כנ״ל.
כשזכינו, נראה לי שעדיין לא ידעו אפילו מי הקבלן הזוכה.
כבר חשבנו שלא יצא מזה כלום.
אבל ב״ה מהכנס, הכל רץ.
כרגע הדירה בבניה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה