מחיר למשתכן מחיר למשתכן-הגרלה 213- קניג ברמה-בית שמש

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צהריים טובים.

היום התחיל כרגיל,

ואז... קיבלנו הודעת זכייה בפרויקט הנ"ל, (שההגרלה הייתה לפני שנתיים...).

כנראה שהיו הרבה ביטולים וכד' וזה הגיע אלינו..

אשמח לעזרתכם בכל בדל של מידע לגבי הפרויקט הנ"ל, איפה זה עומד, מי סגנון הזוכים וכד'

וגם- נשארו סה"כ מס' דירות בודדות של 5 חדרים במחירים של 1,460,000 (עם חצרות גדולות במיוחד)
מה ערך הדירות האלה? שווה לקנות במחיר למשתכן?

מה התהליך מכאן ולהבא? מה השיקולים שאנו צריכים להביא בחשבון כדי להחליט אם ללכת על זה או לא.

תודה מראש!

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מקפיץ...

אף אחד לא שמע?? לא זכה?? לא נרשם?? לא מכיר מישהו???

SBC

משתמש רשום
מדובר בפרויקט מדהים ורץ בכל הבחינות

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
הפרויקט עצמו הוא טוב...
אין אפשרות ככלל לקבוע מיהם הזוכים (אולי באסיפת רוכשים)....
אין ספק ששווה לקנות במחיר למשתכן כי במחיר הזה שאתם מקבלים 5 חדרים + חצר גדולה/ענקית, תקבלו בשוק החופשי דירה 4 חדרים....
א''כ יש לבחון הכל לפי המשכנתא החודשית הסופית אם תוכל/י לעמוד בזה...
מ''מ ברכות על הזכיה...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צהריים טובים.

היום התחיל כרגיל,

ואז... קיבלנו הודעת זכייה בפרויקט הנ"ל, (שההגרלה הייתה לפני שנתיים...).

כנראה שהיו הרבה ביטולים וכד' וזה הגיע אלינו..

אשמח לעזרתכם בכל בדל של מידע לגבי הפרויקט הנ"ל, איפה זה עומד, מי סגנון הזוכים וכד'

וגם- נשארו סה"כ מס' דירות בודדות של 5 חדרים במחירים של 1,460,000 (עם חצרות גדולות במיוחד)
מה ערך הדירות האלה? שווה לקנות במחיר למשתכן?

מה התהליך מכאן ולהבא? מה השיקולים שאנו צריכים להביא בחשבון כדי להחליט אם ללכת על זה או לא.

תודה מראש!
@ירמי וולדמן

דובונים

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני לא מכיר לעומק אבל לא כל זכיה במחיר למשתכן שווה
בשוק החופשי משלמים על חצר גדולה הרבה פחות ממחיר למשתכן (במחיר למטר) והמפרט בחיר למשתכן הוא לא מתקרב לשוק החופשי ולפעמים זה יוצא יותר זול בשוק החופשי

משה משה משה משה

משתמש פעיל
אני גם זכיתי בדירה גדולה וביטלתי כי ודאי עדיף לחכות להגריל דירת 3 חדרים עם מרפסת שיעלה במחיר למשתכן רק850000 במקום לשלם עוד 600000 ש"ח בשביל חצר

חברים טובים

משתמש פעיל
אני לא מכיר לעומק אבל לא כל זכיה במחיר למשתכן שווה
בשוק החופשי משלמים על חצר גדולה הרבה פחות ממחיר למשתכן (במחיר למטר) והמפרט בחיר למשתכן הוא לא מתקרב לשוק החופשי ולפעמים זה יוצא יותר זול בשוק החופשי
צודק,
אני מכרתי דירה בפרוייקט שבפרטי עלה יותר זול מהמשתכן,
בגלל החצר הענקית.

SBC

משתמש רשום
צריך שכל הרוכשים יתאגדו ונוכל עי"ז להגיע לדברים יותר טובים ויתר בזול מזגנים וכדומה ואולי בדרישות מול הקבלן שעושה עבודה מצוינת רק יהיה אפשר עי"ז לקבל מטבח יותר טוב

SBC

משתמש רשום
השאלה האם גמרו לגמרי עם השלד והיכן אוחזים בפנים

SBC

משתמש רשום
הצפי החדש של מפתח באזור תשרי צריך לדעת איך איך מתארגנים עם מוסדות בית כנסת וכדומה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
והמפרט בחיר למשתכן הוא לא מתקרב לשוק החופשי ולפעמים זה יוצא יותר זול בשוק החופשי
זה לא נכון. המפרט מאד דומה. רק במחיר למשתכן פחות אפשר לשדרג.
עדיף לחכות להגריל דירת 3 חדרים עם מרפסת שיעלה במחיר למשתכן רק850000 במקום לשלם עוד 600000 ש"ח בשביל חצר
אם ההבדל הוא רק חצר אתה צודק... אבל ב600 אלף אתה מכליל גם עוד 2 חדרים וזה לא משהו קליל.
ככלל ככל שקונים יותר מטר ערך הזכיה עולה.
אבל בסוף מה שמכריע זה היכולות הכלכליות וכל אחד יעשה את השיקולים שלו.
רק שאם מישהו כן מסוגל לקנות יותר אז ממש חבל שלא יעשה את זה. בעיקר שהזכיה פה היא כבר בשלב מתקדם של הבניה שזה גם ערך שמתורגם בלא מעט כסף.

דובונים

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה לא נכון. המפרט מאד דומה. רק במחיר למשתכן פחות אפשר לשדרג
זה לא רק שאפשר פחות לשדרג שזה גם חיסרון כי נותנים די תמינימום יש דברים שבכלל אין אפשרות לא לקחת ולקבל החזר כגון ריצוף
מה תעשה אם הריצוף לא מתאים לך ואין לך יכולת לשדרג או לקבל זיכוי?

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
ככלל ככל שקונים יותר מטר ערך הזכיה עולה.
הכלל בדיוק הפוך, המחיר בשוק החופשי למ"ר גבוה יותר בדירה קטנה
לא סתם אנשים מפצלים דירות פשוט המחיר למ"ר בדירה גדולה יותר זול
ולכן בהרבה מקרים בדירה קטנה ההנחה ממחיר השוק יותר גדולה מדירות יותר גדולות

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הכלל בדיוק הפוך, המחיר בשוק החופשי למ"ר גבוה יותר בדירה קטנה
לא סתם אנשים מפצלים דירות פשוט המחיר למ"ר בדירה גדולה יותר זול
ולכן בהרבה מקרים בדירה קטנה ההנחה ממחיר השוק יותר גדולה מדירות יותר גדולות
אני מתיחסת בממוצע. נגיד העלות למ' ברמת בית שמש ד' (בממוצע) הןא 10 אלף למ'. ובמחיר למשתכן הוא 8. ככל שאתה קונה יותר מטרים ההנחה יותר גדולה.
אמנם כשתקנה 3 חדרים אז ההנחה גדולה פר מטר, אבל זה לא מתקזז לדעתי עם ההפרשים שאתה מקבל על המטרים הנותרים. ואולי אני טועה...

אידישע מאמע

משתמש מקצוען
אני מתיחסת בממוצע. נגיד העלות למ' ברמת בית שמש ד' (בממוצע) הןא 10 אלף למ'. ובמחיר למשתכן הוא 8. ככל שאתה קונה יותר מטרים ההנחה יותר גדולה.
אמנם כשתקנה 3 חדרים אז ההנחה גדולה פר מטר, אבל זה לא מתקזז לדעתי עם ההפרשים שאתה מקבל על המטרים הנותרים. ואולי אני טועה...
זה כבר תלוי בכם האדריכלים כמה שתתכננו את הדירות מרווחות יותר ההנחה תהיה יותר קטנה
(יש דירות רגילות של 4 חדרים במחיר למשתכן ברמה ד' שעולות 1.3 מיליון הנחה של כ200 א' בלבד בגלל מטראז' בזבזני)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה כבר תלוי בכם האדריכלים כמה שתתכננו את הדירות מרווחות יותר ההנחה תהיה יותר קטנה
(יש דירות רגילות של 4 חדרים במחיר למשתכן ברמה ד' שעולות 1.3 מיליון הנחה של כ200 א' בלבד בגלל מטראז' בזבזני)
אוקי, אבל אז גם יש דירות 3 חדרים קטנות וצפופות או עם פגמים אחרים שהמחיר שלהן בשוק יהיה נמוך מאחרות וההנחה בהן תהיה קטנה יותר.
אי אפשר לרדת לפרטים האלה.
אבל בגדול הרעיון מובן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה