דיון מחירי הדירות לאן?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

12:00

משתמש צעיר
פעם שנייה שכבר שאלתי שאלה פשוטה ולא ענית עליה.
במה את עובדת?

12:00

משתמש צעיר
כנראה שכולכם עובדים ומתעסקים בנדל"ן כל היום
אבל לענ"ד שאני עובדת בחברת נדל"ן גדולה
ומתעסקת עם יזמים כל היום.
לכולם הריבית נושפת בעורף!!!
ושיפסיקו לבלבל אתכם עם סיפורי סבתות
הם לחוצים
וחברות קטנות יש להם המון ממה להיות בלחץ
אבל בוא נראה

גולש בנט

משתמש מקצוען
אז את רואה שאת סותרת את עצמך?
וגם מה הקשר בין עבודה בחברת נדלן למחירים ביד 2?

ניק 109814

משתמש פעיל
ותזכור מה שאני אומר
האשכול הבא יהיה בפרוג
באיזה אוהל לגור, כי המחירים יעלו ברמות שלא ניתן לתאר(עכשיו הרבה יושבים על הגדר מחכים לראות מה קורה עם הריביות וגם אולי הממשלה תיתן להם איזה בשורה)
אגב דיברתי בדיוק עכשיו עם המתווכת שאיתה אני מתייעץ
ולהלן מה שאמרה
בכל רגע נתון יש 60 דירות(בערך) שעומדות למכירה של 4 חדרים
מאידך יש בערך פי 3 קונים המעוניינים לקנות דירות בנות 4 חדרים

הסיבה היחידה שהמחירים לא מזנקים מספיק עדיין
היא רק בגלל השמאים שלא התרגלו למחירים החדשים(יש לציין ששמאי הוא לא יותר טוב
מאף אחד אחר הוא פשוט מסתכל על כל הדירות שמסביב ועל פי זה קובע את המחיר)

לאט אט השמאים קולטים שיש עליית מחירים אמיתית ולכן המחיר יעלה ועולה בהתאמה

בנוסף-עד עוד שנתיים לא יהיו שיווקים בחריש כלל
עוד שנתיים ישווקו 700 יח"ד בשכונת הטרפז

ולאחר מכן עוד 4 שנים לערך יהיה מסה של שיווקים בחריש דרום

ולכן הערכה שלה שלפחות עוד שנתיים המחירים יעלו בוודאי
ועוד שנתיים יעצרו בגלל שיווק מאסיבי של 700 יח"ד
מה התחזית עכשיו מחירי הדירות ירדו או יתרסקו?

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
מה התחזית עכשיו מחירי הדירות ירדו או יתרסקו?
נמאס לי מהוויכוח הזה
כל הפורום פה כבר מכיר את הוויכוח הזה שמוצה מכל כיוון.

אם אתה מנסה להראות לי באצבע שאתה צדקת ואני טעיתי

אז לדעתי לא טעיתי עדיין
ואנשים כמוך שצועקים את הצעקה הזאת כבר יותר משנה

הם אנשים שהפסידו הרבה יותר מהירידות שקיימות היום

שוק הנדלן הוא חי וקיים לעוד הרבה שנים

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
תכלס אני מחפשת דירה בב"ב ולא רואה שהמחירים ירדו. מה לדעתכם מחיר הוגןן לדירת 4 חדרים 90-100 מ"ר במרכז ב"ב?

גולש בנט

משתמש מקצוען
תכלס אני מחפשת דירה בב"ב ולא רואה שהמחירים ירדו. מה לדעתכם מחיר הוגןן לדירת 4 חדרים 90-100 מ"ר במרכז ב"ב?
תלוי בהמון פרמטרים, כמו קומה, גיל הבניין, מספר דיירים, מעלית, חניה בטאבו, מחסן, מרפסת, סוכה, איזור ועוד.
בגדול המחיר לדעתי נע בין 2,400,000 מיליון שקל ל2,8000,000.

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הריבית - זו הבעיה עיקרית,
וכמה שכולם ניבאו שהיא תעצר בקרוב, ואפילו הפד העלה בפעם האחרונה "רק" ב0.25..
נראה שאנחנו הולכים לעוד גל של עליות ריבית...
ופה בארץ מצב השקל גם לא מזהיר..
כך שזה נראה שהולך לעוד עליה חזקה.. :(

מקצועי בנדל"ן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה