דרוש מידע מחירים של שכירות לדירת שלושה חדרים בנווה הדר בחיפה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יהודה לייב

משתמש פעיל
אשמח לדעת מה טווח המחירים לשכירות של דירת שלושה חדרים בפרוייקט של נווה הדר בחיפה (דירות חדשות)
בדגש על המחירים מהחודשים האחרונים.

מהו המחיר ההתחלתי לדירה עם היזק ראייה?
מהו המחיר שמשלמים על דירה סטנדרטית?
ומה המחיר לדירה עם נתונים כמו נוף לים מחסן גדול וכו?

אשמח לכל מידע בעיקר מאלו שגרים באזור.
תודה רבה

יהודה לייב

משתמש פעיל
אשמח למידע על משרדי תיווך דירות להשכרה בחיפה,
או מקומונים שבהם מתפרסמות דירה להשכרה.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש שוק טוב להשכרות בחיפה?
כמה אנשים שאני מכירה, עברו לחיפה למרות רצונם, רק כי לא הצליחו להשכיר...

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש שוק טוב להשכרות בחיפה?
כמה אנשים שאני מכירה, עברו לחיפה למרות רצונם, רק כי לא הצליחו להשכיר...
השאלה פה היתה על 'נוה הדר' ספציפי, שם כל דירה שמתפנית נחטפת. שאר השכונה יכול להיות שיותר קשה, אבל גם השאלה איפה היה להם דירות ואיזה.
אשמח למידע על משרדי תיווך דירות להשכרה בחיפה,
או מקומונים שבהם מתפרסמות דירה להשכרה.
מקומונים: בעיקר משבצת
משרדי תיווך יש מלא אם יש לך אפשרות ליצור קשר באישי היה יותר טוב, נראה לי אסור לפרסם פה לא בלוח מודעות.

חברונר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
דוש לי מידע דחוף מה המחיר בממוצע/ההתחלתי לשכירות דירה של שלושה חדרים בנוה הדר
דירה עם נוף יפה מהסלון קומה גבוהה לא לכיון הים עם מרפסת פתוחה כ8 מ"ר +-
מזגנים/סורגים מתוחזקת
תודה גדולה מראש

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דוש לי מידע דחוף מה המחיר בממוצע/ההתחלתי לשכירות דירה של שלושה חדרים בנוה הדר
דירה עם נוף יפה מהסלון קומה גבוהה לא לכיון הים עם מרפסת פתוחה כ8 מ"ר +-
מזגנים/סורגים מתוחזקת
תודה גדולה מראש
מה שכתבתי... למה שמשהו ישתנה בחודש האחרון?

חברונר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה שכתבתי... למה שמשהו ישתנה בחודש האחרון?
אכן ראיתי
1. אבל חשוב היה לי לשמוע את חוות דעת המכירים עם הנתונים הנל (קומה גבוהה יחסית/מזגנים/סורגים/מתוחזק/מרפסת יפה לנוף יפה, לא לים) בנוסף יש מחסן קטן - לכאורה מתגובתך משתמע שעדיין זה המחיר
2. וגם כמה מקובל שם ובכלל במקרה שיש שוכרים קיימים שמשלמים משמועתי פחות. האם זה הגיוני לבקש נניח 2900 או שזה לא יפה
וגם מה מקובל במקרה שהשוכר מבקש חוזה לשנתיים האם זה אומר שאני יכול לבקש בשביל זה מעט יותר. כן או לא
הוספתי א סעיך 2 אבל כאמור סעיף 1 הוא בעיקר מה שחוב לי

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
1. קומה גבוהה זה מינוס, אני מאמין שאין דירות בלי מזגנים סורגים, בכל הדירות יש מרפסת, נוף זה פלוס, אבל השאלה בעיקר אם הדירה משודרגת או דירת קבלן שזה בעיקר שאלה על המטבח וכלים סניטרים. מחסן יש לכל הדירות בשכונה.
2 אם אתה מדבר על העלאת מחיר לדיירים קיימים ולא לדייר חדש זה כבר שאלה בשבילך כמה אתה רוצה לריב איתם, ברור שמחיר של 2200 שפעם היה זה לא מחיר ריאלי היום כלל וכלל, ולדעתי אין מה לפחד שאם הדירה ריקה לפחות יהיה שוכרים כי הדירות נחטפות אין דירות ריקות.

לאה רוזן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
1. קומה גבוהה זה מינוס, אני מאמין שאין דירות בלי מזגנים סורגים, בכל הדירות יש מרפסת, נוף זה פלוס, אבל השאלה בעיקר אם הדירה משודרגת או דירת קבלן שזה בעיקר שאלה על המטבח וכלים סניטרים. מחסן יש לכל הדירות בשכונה.
2 אם אתה מדבר על העלאת מחיר לדיירים קיימים ולא לדייר חדש זה כבר שאלה בשבילך כמה אתה רוצה לריב איתם, ברור שמחיר של 2200 שפעם היה זה לא מחיר ריאלי היום כלל וכלל, ולדעתי אין מה לפחד שאם הדירה ריקה לפחות יהיה שוכרים כי הדירות נחטפות אין דירות ריקות.
אני מבין שכבודו מתמצא במחירים בהדר חיפה
אם כן
תוכל להדריך אותי מה תכלס לחוזה חדש (סביבות 3100?) בקומה קרקע עד 3 וכמה לדירה מהקומות 3 עד 6
הכוונה לדירה שלפחות יהיו אסלות תלויות וארונות נוספים למעלה במטבח.
ומה המחיר לדירה משופצת בסביבה בבנין ישן בגודל ובמראה פנימי השווה לנווה הדר

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מבין שכבודו מתמצא במחירים בהדר חיפה
אם כן
תוכל להדריך אותי מה תכלס לחוזה חדש (סביבות 3100?) בקומה קרקע עד 3 וכמה לדירה מהקומות 3 עד 6
הכוונה לדירה שלפחות יהיו אסלות תלויות וארונות נוספים למעלה במטבח.
ומה המחיר לדירה משופצת בסביבה בבנין ישן בגודל ובמראה פנימי השווה לנווה הדר
אין לי מושג לגבי מחירים של שכירות מחוץ לנווה הדר, לגבי נווה הדר אני יודע שטווח המחירים נמצא בין 2900 ל3200 אני מאמין שזה ברור שדירות בקומות גבוהות יותר או פחות משודרגות הם הדירות היותר זולות באיזור ה3. ודירות טובות יותר יכול להיות אפי' יותר מ3200.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה