ציוד היקפי מחיקת התמונות שמופיעות בהגדרות של המצלמה M200 קנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום וברכה
יש לי מצלמה של קנון M200
בהגדרות של המצלמה בבחירה של הפורמטים לצילום מופיעות תמונות נשים לא צנועות
יש דרך למחוק / להחליף אותם?
אשמח לכל מידע בעניין!
תודה רבה

*@*@

משתמש רשום
מנוי פרימיום
שלום וברכה
יש לי מצלמה של קנון M200
בהגדרות של המצלמה בבחירה של הפורמטים לצילום מופיעות תמונות נשים לא צנועות
יש דרך למחוק / להחליף אותם?
אשמח לכל מידע בעניין!
תודה רבה
עד כמה שידוע לי יש לה אפשרות של תפריט כתוב ולא תפריט של תמונות זה צריך לשנות בהגדרות

לגבי כמעט כל סוגי המצלמות של קנון שיש את הבעיה הזאת יש לי מפתח שיכול להחליף את ההגדרות האלה לתמונות טובות יותר אבל לפעמים צריך להשאיר את המצלמה לכמה בדיקות עד שהוא יוצר לזה גרסה וזה יכול לקחת זמן
הגרסאות שהוא בנה עד היום הם הרבה מאוד ולא עשה שום בעיה למצלמה אף פעם
אני אנסה לברר האם לגרסה הזאת יש לו כבר

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עד כמה שידוע לי יש לה אפשרות של תפריט כתוב ולא תפריט של תמונות זה צריך לשנות בהגדרות

לגבי כמעט כל סוגי המצלמות של קנון שיש את הבעיה הזאת יש לי מפתח שיכול להחליף את ההגדרות האלה לתמונות טובות יותר אבל לפעמים צריך להשאיר את המצלמה לכמה בדיקות עד שהוא יוצר לזה גרסה וזה יכול לקחת זמן
הגרסאות שהוא בנה עד היום הם הרבה מאוד ולא עשה שום בעיה למצלמה אף פעם
אני אנסה לברר האם לגרסה הזאת יש לו כבר
ידוע לכם איפה משנים את ההגדרות לתפריט כתוב?
וכן אשמח לקבל פרטים של המפתח
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה