דרוש מידע מזרונים - עצות מנסיונכם

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה מראש על הקפצת האשכול

עדיין לא הגעתי להחלטה על מזרן שיתאים לי לכל הדרישות
המליצו לי בחנות על מזרן פאראדייס (מבית וידר) האם נתקלתם בכזה מזרן?
יש המלצות?

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מצטרפת לברור על מזרונים איכותיים ומומלצים.

אולי יוזמים שוב קבוצת רכישה למזרונים, כמו שעשתה פינתי בנדיבות ובמסירות חפני כשנתיים? :)
https://www.prog.co.il/threads/קבוצת-רכישה-מזרונים-הזמנה.230149/

@pinati מעוניינת?
או יכולה לתת לנו את המלצותיך בעקבות הקבוצה שארגנת?
אם מתארגנת קבוצת רכישה אני מצטרפת ראשונה!

שפת הים

משתמש מקצוען

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו קנינו מנדלבוים אחרי הרבה המלצות
יש לנו את זה זמן קצר ונראה מעולה

מירי456

משתמש מקצוען
איך באמת אתם יודעים מה נח לכם?
יש כ"כ הרבה סוגים ועד שלא ישנים על זה לילה או יותר איך אפשר לדעת
המוכר אומר על כל מזרן שזה מאוד נח ומוצלח (אחרת למה הוא מחזיק אותם?)

בוקר טוב

האם יש למשהו מידע לגבי מזרוני ישרים פלורידה או פלוטו ? האם הם נוחים [להיי רייזר לזוגות]

mdy

משתמש חדש
נוחים. מציע לקחת בחשבון גם שירות. לא הצד החזק בישרים

הפונצ'יקית

משתמש רשום
אנחנו היינו עם דירה שכורה שהיינו מולהבים על המזרנים
זה היה נראה לנו משהו איכותי ונוח בטרוף
אמרנו שנקנה רק כאלה בדירה שלנו
והיינו בהלם שהתברר שזה מזרני ישרים שעולים כולו 900 שח לאחד
אבל במציאות אנחנו מאוד מרוצים ולא מתחרטים לשניה
אז למה לשלם יקר?

mdy

משתמש חדש
יש לנו משא ומתן ארוך איתם מעדיף לא לפרט כאן. אבל בהחלט חוסר אמינות
גם אנחנו רכשנו מהם פעמיים ובפעם השלישית עדיין חווים חוסר אימון. לא נקרנה שוב חד משמעית

mdy

משתמש חדש
יש לנו משא ומתן ארוך איתם מעדיף לא לפרט כאן. אבל בהחלט חוסר אמינות
גם אנחנו רכשנו מהם פעמיים ובפעם השלישית עדיין חווים חוסר אימון. לא נקרנה שוב חד משמעית
מעדכן, לאחר פניה לבעלים עצמם של חברת ישרים, העניין טופל באופן מיידי על הצד הטוב ביותר. מציע לרכוש את המזרנים דרך חנות מותגים. שם תקבלו שירות מעולה

mf868

משתמש פעיל
מצטרפת לברור על מזרונים איכותיים ומומלצים.

אולי יוזמים שוב קבוצת רכישה למזרונים, כמו שעשתה פינתי בנדיבות ובמסירות חפני כשנתיים? :)
https://www.prog.co.il/threads/קבוצת-רכישה-מזרונים-הזמנה.230149/

@pinati מעוניינת?
או יכולה לתת לנו את המלצותיך בעקבות הקבוצה שארגנת?
אשמח להצטרף יש לי אפשרות להביא הרבה לקוחות מפרויקט שאמור להתאכלס בקרוב
(אני כרגע מארגנת קבוצת רכישה למוצרי חשמל מחירים שווים מאוד)אולי אחכ אתפנה לארגן קבוצה למזרנים
אני לא מבינה בתחום אשמח להמלצה הכי טובה ואיפה שירות הכי טוב אוכל לדבר איתם

mdy

משתמש חדש
אשמח להצטרף יש לי אפשרות להביא הרבה לקוחות מפרויקט שאמור להתאכלס בקרוב
(אני כרגע מארגנת קבוצת רכישה למוצרי חשמל מחירים שווים מאוד)אולי אחכ אתפנה לארגן קבוצה למזרנים
אני לא מבינה בתחום אשמח להמלצה הכי טובה ואיפה שירות הכי טוב אוכל לדבר איתם
חנות מותגים בבני בקק מזרני ישרים. אותו מזרון בחצי מחיר.

shuli43

משתמש רשום
יש מבצע של ד"ר קומפורט, 60% הנחה , מזרון דאבל קומפורט

מישהו מכיר ויכול להמליץ או דיס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה