התייעצות מזכירה רפואית כמה את מרוויחה?

שוקו הפוך

משתמש צעיר
אני עובדת כמה שנים במקום בהנהלה חרדית, ומרגישה שמרויחה פרוטות. לא הרבה מעבר למינימום. המקום עבודה בגדול נוח ולא בא לי לעזוב, אבל לא מתגמל.
אני יודעת שההנהלה מרוצה ממני ורואה בי חצי מנהלת ויש נכונות להעלות את המשכורת באופן שיהיה מקובל על שני הצדדים.
אבל כמה לדרוש?
אני חושבת שבציבור הכללי מזכירה כמוני מרוויחה לא רע. זה נכון?

emma

משתמש מקצוען
את עובדת משמרות?
בכל הקופות חולים דורשים משמרות כולל ערבי חגים,ערב כיפור וחוה"מ
מה שבד"כ אין במקום חרדי....
השכר הוא בערך 42 שח לשעה ממה שאני רואה סביבי

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שבציבור הכללי מזכירה כמוני מרוויחה לא רע. זה נכון?
בקופת חולים, לא נראה לי שיש הפליה בשכר בין המזכירה החרדית לזו שיושבת בעמדה לידה
ושתיהן לא מרויחות מי יודע מה

איזה יום יפה

משתמש רשום
אגב, מזכירה רפואית
אפשר להתייעץ מה הייתם עושים עם לקוחה שמטפלת אצלנו דרך ביטוח בבירורקרטיה שכל טיפול צריך אישור מראש הפציינטית הגיעה והתחננה שנקבל את הבן שלה לפני שיש התחייבות מהקופה כי סובל מאוד... הסכמנו כי היא באמת הייתה היסטרית יומיים אחרי שטיפלה עזבה את הביטוח !! כמובן שדרשנו ממנה לשלם על הטיפול באופן פרטי. עכשיו אני מקבלת טלפון כעוס מהביטוח -למה טיפלנו לפני אישור, ושנחזיר לפציינטית את הכסף. כלומר, למי שלא הבין-הפציינטית הלכה והלשינה עלינו לביטוח שאנחנו דורשים תשלום אחרי שהסכמנו לטפל בה ללא אישור. הייתם מרימים טלפון לפציינטית או להתעלם?

משה שאחא

משתמש פעיל
אגב, מזכירה רפואית
אפשר להתייעץ מה הייתם עושים עם לקוחה שמטפלת אצלנו דרך ביטוח בבירורקרטיה שכל טיפול צריך אישור מראש הפציינטית הגיעה והתחננה שנקבל את הבן שלה לפני שיש התחייבות מהקופה כי סובל מאוד... הסכמנו כי היא באמת הייתה היסטרית יומיים אחרי שטיפלה עזבה את הביטוח !! כמובן שדרשנו ממנה לשלם על הטיפול באופן פרטי. עכשיו אני מקבלת טלפון כעוס מהביטוח -למה טיפלנו לפני אישור, ושנחזיר לפציינטית את הכסף. כלומר, למי שלא הבין-הפציינטית הלכה והלשינה עלינו לביטוח שאנחנו דורשים תשלום אחרי שהסכמנו לטפל בה ללא אישור. הייתם מרימים טלפון לפציינטית או להתעלם?
ברור להרים טלפון ואם יש דרך להוציא אותה מהקופה זה מה שצריך לעשות זה פשוט מעשה נבלה
לפעמים הבאות לקוח צריך לדעת שקופת חולים זה לא עסק פרטי של המזכירה ולא של המנהלת ובדיוק כמו שחברת השכרת רכבים לא תוציא רכב לפני שהכל רשום ויש ביטוח לאותו סוג נהג על הרכב כך לא מאשרים טיפולים לפני שיש אישור של הביטוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה