מזימת כתיבה

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הראש שלי נטוי אחורה.עיגול של אור מסנוור את פי הפעור.רופא השיניים מכניס לתוכו גוש.
"תסגור ת'פה ותנשום דרך האף,אבל אם הוא סתום אז...אז...אל תנשום וזהו...!"אומר ויוצא.
השעון הכתום מולי מראה על שש.בתמונה שבקיר מקציפים הגלים.מוזיקה רכה מתנגנת.
אני רוצה לבלוע את הרוק אבל יש לי גוש.
בחדר ההמתנה הרופא מדבר עם מישהו.הפקידה מדברת עם האסיסטנטית.
אני סורק את הזרוע שמעלי,עוצם עינים,מתנמנם לכמה רגעים,פותח עינים,עיגולי אור מרצדים לי בעיניים.
השעה שש.שש?!מה פתאום שש?!התור שלי בכלל בעשר.עשר בבוקר!
המוזיקה מתנגנת ברקע עדיין.שיניים יפות מחייכות אלי מהפוסטר בקיר.
אני רוצה לקרוא לרופא שיניים אבל יש לי גוש בפה אז אני נושם דרך האף ושותק.עדיין מחכה.
הרופא מסיים את השיחה בבת אחת כי קולות נרגשים מגיעים מבחוץ והוא ואיש שיחו והפקידה והאסיסטנטית-יוצאים באחת מהמרפאה.הדלת נטרקת.נראה שנשארתי לבד.
הרופא לא חוזר.אף אחד לא נכנס למרפאה.
אין לי שום תחושת זמן כאילו שכחו אותי והלכו.בעצם למה כאילו?
שכחו אותי והלכו!
בסוף נמאס לי.אני מוציא את "הדבר הזה" בעדינות ומניח אותו על המגש לידי.קם מהכסא,יוצא אל הכניסה.הכל שומם.אני רוצה לפתוח את הדלת אבל היא...נעולה!אני דופק מבפנים.קולות עמומים נשמעים מבחוץ והם הולכים ומתרחקים,הולכים ומתפוגגים.
השעון בדלפק דופק כמו שעון.הוא מראה על עשר ועשרים.עשרים דקות שכבתי על המיטה עם הפה הפתוח כמו דג תפוס בקרס ואיפה כולם,איפה?
לאן הם הלכו ונעלו אותי באמצע הבוקר?
אני מכניס את ידי לכיס הפנימי של הז'קט,מחפש את הפלאפון.הוא לא שם.הוא נשאר על כסא המלווה בחדר הרופא.חוזר לשם.
השעה עדיין שש בשעון הכתום,הגלים עדיין נשברים על הקיר,הלסת עם השיניים היפות ממשיכה להיפער בחיוך,המוזיקה הרכה עדיין מתנגנת באויר והפלאפון שלי..נעלם!

המשך יבוא לפי מידת הענין.

מה הענינים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מלחיץ!
אי אפשר להשאיר כך אנשים...

הכתיבה יפה מאד, מכניסה לשאלות כבר מהשורה הראשונה וקצת מבלבלת.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
תעברו למכבי...
:)
כתיבה יפה נשמח להמשך.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מרים את טלפון השלוחות בדלפק הקבלה.מנסה להוציא שיחה.זה בלתי אפשרי בלי קידומת יציאה.
פותח מגירות.מנסה למצוא איזה מפתח לדלת ההיא.
כל המגירות נפתחות.של הרופא,של האסיסטנטית,של דלפק הקבלה,של האורטודנט ושל השיננית.
יש שם ניירת בשפע,מקדחים,חומרים לסתימות,שורות של כתרים זמניים,צמר גפן וניירות לניגוב הידיים.יש שם גם חבילת עוגיות שכוחה בריח חזק של מרפאת שיניים.יש שם מפתחות לכל מיני ארונות.יש שם צרור שלם של מפתחות לכל מיני דלתות.אף אחד מהם לא פותח את הדלת הראשית.
אני דופק על הדלת.הולם וחובט.שום דבר פשוט לא קורה.אפילו כלי עבודה היה עוזר לי.אבל במגירות אין שום דבר כזה.אני חוזר בפעם המי יודע לחדר של הרופא
וסוקר אותו שוב;הגלים,השיניים,השעון,הכסא,הדבר הזה!
המכשיר המטרטר שמשייף את השיניים!איך בדיוק מפעילים אותו?אני עוקב אחרי החוט.הוא נכנס איפשהו מתחת לכסא.אני נשכב על הרצפה ומציץ.כסאות של רופא שיניים זה לא הצד החזק שלי אבל מפתיעה אותי העובדה שכל החוטים מתחברים למערכת חשמלית אחת שמפעילות שתי דוושות,שתיהן משתלשלות למרגלות הכסא.
אני לוחץ קלות על אחת הדוושות ומקבל בברכה את הזימזום המוכר.
החוט לא מספיק ארוך בשביל להגיע עד דלת הכניסה.כסא המלכות לא עובר דרך הדלת בלי פירוק.
שלוש ארבע ו... אני הופך את הכסא על הצד,מנתק כמה חיבורים.אני גורר אותי איתי אל חדר הכניסה.
מתנשף.מחבר חזרה.מנגב טיפות זיעה.מחבר חזרה.מכניס את התקע לשקע.לוחץ על הדוושה.ח...ח...מחרחר הצינור ששואב את הרוק.טוב.מתחילה.אני פותח שוב את חיבורי החוטים.סוף סוף אני מוצא את החיבור למקדח.אני מתחיל לגרד את הדלת,מרגיש קצת כמו עכבר שמגרד את העץ בשיניים קטנות וחזקות.
הציר מסתובב,הדלת נפתחת בתנופה...

(האצבעות שלי הלכו לנוח.המשך -סיום-בפעם הבאה בעז"ה)

שירי12

משתמש סופר מקצוען
רעיון מענין.
אולי כדאי לשים לב יותר למקש הרווח...
לא עושה טוב בעיניים.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י שירי12;2446980:
רעיון מענין.
אולי כדאי לשים לב יותר למקש הרווח...
לא עושה טוב בעיניים.
אשתדל להשתפר,תודה על הערתך,שירי

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לפי התגובה שמתחתי-של ארטליין-אתם יכולים לראות שכתבתי סוף לסיפור,אלא שהיה בו טעם לפגם כי הוא נסחף למחוזותיה של הספרות הזולה-שמטרתה לסחוט רגשות ולא להעביר מסר.סוף כזה-עדיף לותר עליו.סלחו לי.כרגע נתקעתי בלי סוף לסיפור.
תודה ארטליין!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
עשית חשק לכולם לשוב לכס העונשין ברופא השיניים....
תודה, נחמן גרשונוביץ:)

(הסגנון דומה מאוד)

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכתב ע"י בב;2448890:
לפי התגובה שמתחתי-של ארטליין-אתם יכולים לראות שכתבתי סוף לסיפור,אלא שהיה בו טעם לפגם כי הוא נסחף למחוזותיה של הספרות הזולה-שמטרתה לסחוט רגשות ולא להעביר מסר.סוף כזה-עדיף לותר עליו.סלחו לי.כרגע נתקעתי בלי סוף לסיפור.
תודה ארטליין!

הבעיה היא שסיפור כזה בלי סוף - חסר לו גם התחלה,
כי ההתחלה בסיפור זה לא נותנת הבנה וכיוון ברור על מטרתו של הסופר ולהיכן מוביל את הסיפור, מה שגורם לקורא להמתין לסוף בהנחה שאחריו הכל יהיה ברור ומובן.

אי לכך, מן הסתם, נהנה מהסוף גם כמו שכתבת אותו למרות ההסתייגות שהבאת.[וארטליין - בבקשה לא לקלקל לנו:(]

רק אני?

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מרציפן;2449716:
הבעיה היא שסיפור כזה בלי סוף - חסר לו גם התחלה,
כי ההתחלה בסיפור זה לא נותנת הבנה וכיוון ברור על מטרתו של הסופר ולהיכן מוביל את הסיפור, מה שגורם לקורא להמתין לסוף בהנחה שאחריו הכל יהיה ברור ומובן.

אי לכך, מן הסתם, נהנה מהסוף גם כמו שכתבת אותו למרות ההסתייגות שהבאת.[וארטליין - בבקשה לא לקלקל לנו:(]

רק אני?
זה היופי כאן. סיפור ללא התחלה. כלום. פשוט להתעורר למצב מוזר בו לא ברור לך מה אתה עושה כאן, ומה העשה בכלל, והאם אתה חי או מת.

ובב- על דעת הקהל בישיבה של פרוגא- אנא לכתוב מהר את פרק הסיום...

לאה ל

משתמש פעיל
הזהר לך 'בב'! נגיש תביעה נגדך בבית המשפט!

וזה לשון המחוקק - חוק סיפורי בלהות ומתח תשל"ב (1972) סעיף 8:

לא יחל אדם בפרסום סיפור שאינו אמיתי, שקרי, או כוזב (להלן: סיפור מתח) - בכתב עת, עיתון, גליון, או כל סוג אחר של פרסום ברה"ר - אם אין בכוונתו לסיימו בכל צורה שהיא - לשביעות רצון הקוראים. העובר על חוק זה יושתו עליו עונש של שנתיים מאסר וקנס של 200.00 לירה, בנוסף יישלל ממנו רשיון הסופרות ל10 שנים.

ראה 'בב', הוזהרת!!!

מה הענינים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י לאה ל;2449877:
הזהר לך 'בב'! נגיש תביעה נגדך בבית המשפט!

וזה לשון המחוקק - חוק סיפורי בלהות ומתח תשל"ב (1972) סעיף 8:

לא יחל אדם בפרסום סיפור שאינו אמיתי, שקרי, או כוזב (להלן: סיפור מתח) - בכתב עת, עיתון, גליון, או כל סוג אחר של פרסום ברה"ר - אם אין בכוונתו לסיימו בכל צורה שהיא - לשביעות רצון הקוראים. העובר על חוק זה יושתו עליו עונש של שנתיים מאסר וקנס של 200.00 לירה, בנוסף יישלל ממנו רשיון הסופרות ל10 שנים.

ראה 'בב', הוזהרת!!!

יפה! יפה!
אני צריכה את לשון החוק לעוד כמה עבירות. נא להעביר לי בדחיפות;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה