עזרה מזוזות פשוטות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
שלום.
יש לי גמ"ח מזוזות בירושלים שגם מוכר מזוזות למי שצריך ואינו בעניין לקנות לבד מסופר שאינו מכיר.
משום מה הגמ"ח שלי עולה לאנשים בחיפוש בגוגל ופונים אליי אנשים ונשים מכל הסוגים לקניה.
אממה, שהגמ"ח שלי מיועד למזוזות בכתב אשכנזי מהודרות שמחירם בדרך כלל אינו פוחת מ400 ומעלה, מה שלא מתאים בצדק להרבה מהפונים.
אשמח אם מישהו יכול לתת לי מספר אליו אוכל להפנות אנשים [כמובן שאני לא לוקח ע"ז תשלום בכלל] מסוג זה, ויכול להוזיל בכתב ספרדי שהוא פחות יקר, ברמת הידור פחותה וכדו'.
אני יכול לומר שאני לא מתעסק עם זה וגמרנו, וכך אני אכן בדרך כלל עושה, רק שיש לי מצפון שהם יפנו לאיזה חנות שמדפיסה מזוזות...
אשמח למידע בעניין, תודה
נ.ב. לשם הדוגמא התקשרה אליי אשה הצהריים האלו שמחפשת 20 מזוזות לגנים עם הרבה חדרים...
@מנסה להיות אני
@בניהו רבלין
@לבלוב
(@נ. ה.)
@יהלומים
@חץ וקסת
@חזזזזזק
@די
@איתן_ל
@בריאות שלימה
@שנים
@דוד שוורץ
@אומנות הסת"ם
@בן עמרם

ציטטי קצת מהשמות שכתובים בדרוש מידע על סופרי סת"ם, הרב @מנסה להיות אני אשמח שתכתוב את הבקשה גם בפורום שלך
תודה!!

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני הייתי בין המחפשים
ואין לי שום מידע בענין
כל הכבוד לך!
בברכה

ניק 20238

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה