עזרה מזגנים של איזה חברה? מה הכי מומלץ?

tbh

משתמש מקצוען
קנינו דירה, לא חדשה, יש בה 2 מזגנים תדיראן ועוד אחד שקוראים לזה טוסוט של תדיראן ושניהם בלעה"ר מצוינים. התקינו אותם לפני יותר מ10 שנים

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

יאנקאלע

משתמש מקצוען
חיפשתי בפרוג לא מצאתי על זה אשכול ,
אפשר לשלוח קישור?
תבדוק בסקר בהתחלה תהיה מופתע

נערך לאחרונה ב:

יאנקאלע

משתמש מקצוען
אז עשיתי מזגנים בדירה חדשה
עד שהתחילו להפעיל אותו עבר כמה חודשים
אני גרה בקומה גבוה ככה שכמעט לא מפעילה אותו
בהתחלת החורף רציתי להדליק לחימום ואז אני רואה שיש תקלה על המסך כתוב E8
זה היה יומיים אחרי קניית המזגן...
וזהווו
זה יכול לקרות לכל חברה
וייתכן גם שזה בגלל המתקין
אבל בשביל זה יש אחריות לשנה
בדרך כלל עד שנה משתמשים בחימום ובקירור ורואים אם יש תקלות ביצור ומתקנים
אבל אח"כ לא שמעתי על בעיות בתדיראן
באחרים יש אחריות לשלש שנים עם 10 קריאות לטכנאי ואח"כ....

A052

משתמש סופר מקצוען
בקיץ יש בדר"כ מבצעים של תדיראן של 7 שנים אחריות.
גם טורנדו נותנת קבוע לחלק מהדגמים 7 שנים אחריות.

מיה5

משתמש רשום
תדיראן אמקור הכי מומלץ!!!
לא יקר ואיכותי מאד.
יש לנו כבר למעלה מ4 שנים בלי תיקונים!

אבן שלמה

משתמש מקצוען
לא יודע על המלצה אבל היה באושר עד לאחרונה (אולי עדיין) של מולר 1 כ"ס ב699 ו1.25 ב799.

הרב הגו-N

משתמש פעיל
אז עשיתי מזגנים בדירה חדשה
עד שהתחילו להפעיל אותו עבר כמה חודשים
אני גרה בקומה גבוה ככה שכמעט לא מפעילה אותו
זה היה יומיים אחרי קניית המזגן...
וזהווו

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

הרב הגו-N

משתמש פעיל
מתוך עשרות מזגנים שאני מכיר, לא מצאתי תקלה במזגני תדיראן לסוגיהם, אמקור, טוסוט, ג'וי, אלפא, למעט תקלות נדירות (בודדות) בייצור שמקבלות מענה מהיר מהחברה.

מעיין2121

משתמש חדש
מזגן ג׳וי של תדיראן עושה עבודה מצויינת והוא מגיע עם 5 שנות אחריות אנחנו ממש מרוצים מימנו!

jacob90210

משתמש חדש
אני הייתי הולך על תדיראן אלפא פרו, מזגן חסכוני, אמין ושקט עושה את העבודה בצורה מושלמת אצלי

מקווה שזה בסדר להקפיץ אשכול ישן
אשמח לדעת כמה בערך עולה תדיראן אלפא פרו
הוא יקר יחסית בשוק?
מחפשת מזגן לחדר שינה חשוב לי איכותי שקט וחסכוני
ואם אני רוצה את הסוג הזה מאיפה מזמינים?
דרך טכנאי? או שמזמינים מחנות או אונליין ןמזמינים טכנאי בנפרד?

די

משתמש סופר מקצוען
יש כאן מישהו שכותב שצריך לנקות את הרשתות של המזגן.
אם אני זוכר נכון היה לי פעם תקלה E8 במזגן אמקור ניקיתי את המסננים ולא הופיעה "התקלה" (זה תקלה של החיישן עם הטמפרטורה, והאבק יכול לחסום את האוויר ולכן הוא לא מרגיש את הטמפרטורה)
(לא תמיד מה שכתוב במדרג נכון)
באופן כללי הרבה פעמים "בעיה במזגן" זה בעיה בהתקנה. לפעמים בעיה בהתקנה יכולה להרוס את המזגן (לדוגמא הגז דולף בגלל התקנה לקויה>אין גז>המדחס נהרס)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש כאן מישהו שכותב שצריך לנקות את הרשתות של המזגן.
אם אני זוכר נכון היה לי פעם תקלה E8 במזגן אמקור ניקיתי את המסננים ולא הופיעה "התקלה" (זה תקלה של החיישן עם הטמפרטורה, והאבק יכול לחסום את האוויר ולכן הוא לא מרגיש את הטמפרטורה)
(לא תמיד מה שכתוב במדרג נכון)
באופן כללי הרבה פעמים "בעיה במזגן" זה בעיה בהתקנה. לפעמים בעיה בהתקנה יכולה להרוס את המזגן (לדוגמא הגז דולף בגלל התקנה לקויה>אין גז>המדחס נהרס)
שאלתי לפני שנה+
כבר שחכתי שהיה תקלה
בכל אופן התקלה נעלמה
אין לי מושג איך

בכל אופן תודה על הרצון לעזור

די

משתמש סופר מקצוען
שאלתי לפני שנה+
כבר שחכתי שהיה תקלה
בכל אופן התקלה נעלמה
אין לי מושג איך

בכל אופן תודה על הרצון לעזור
כדי שאנשים לא יחשבו ח"ו שאמקור זה לא חברה טובה...
או אם יש מישהו שיש לו תקלה כזו שינקה את המסננים

עובדות בלבד

משתמש חדש
יש בתדיראן אלפא חסרון שכשהמזגן במצב שבת אין אפשרות לכבות את התאורה של התצוגה ביחידה הפנימית במזגן, כך שבמצב שבת תמיד יהיה תאורה בחדר מהמזגן, וזה חסרון גדול לחדרי שינה.. ובפרט בלילות שבת...

מבט אובייקטיבי

משתמש פעיל
יש לי תשובה מקורית ששווה בדיקה:
אני כשאני בא לקנות ממכשיר אלקטרוניקה, אני מתייעץ עם טכנאים, מהסיבה הפשוטה שהם מכירים אישית את המזגנים והטיב שלהם, ויודעים מה הם הכי נדרשים לתקן.
בנוסף אין להם אינטרס אישי (בשונה מסוכנים וחנויות, שיש להם נגיעה אישית למכור מה שהם מקבלים עמלה הכי גבוהה, וזה לא בהכרח הדבר הכי יקר, לפעמים הם "דוחפים" משהו זול, שהם מקבלים עליו עמלה גדולה)
בכל מקרה שאלתי טכנאי מזגנים אמין, איזה מזגן לקנות, אז הוא אמר לי שיש חברה בשם AUX שטובה לא פחות מתדיראן, ועולה שליש מחיר, לדבריו הסיבה לכך, שזה חברה בינלאומית שמשווקת בעיקר בחו"ל ולא משקיעה במיתוג בארץ.
מכיון שהיה נשמע לי מוזר שאלתי עוד חנות שמוכרת חלפים למזגן, והם אמרו לי חד משמעית AUX
שווה בדיקה
אצלי אישית זה עובד ממש מעולה, אבל בנתיים יש לי ניסיון רק של חודש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה