מורה פרטי לאנימציה+תוכנות מצגות

יונגערמאן

משתמש רשום
מחפש מורה מקצוען לאנימציה תלת מימדית -מאיה- ולתוכנות מצגות-פרימייר וכד'
שיעורים גמישים-
לפי קצב התלמיד ובקשתו
אם מישהו מכיר או מוכן
נא להגיב
תודה

א. לוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
עומרי פישר, היה המורה שלי, מסביר מצוין
0548049780

א. לוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
למדתי אצלו אפטר אפקטס, מאיה הוא יודע גם, פרימייר לא.
הוא גמיש מאוד בזמנים, אני ממליץ עליו.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מתענינת בתחום.
כמה מקובל לשלם?
כמה זמן עורכים הלימודים?
באיזה אופן? (מייל? חובה זום? פרונטלי?)
תודה

video clip

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לי קורס דיגיטלי מקיף לתוכנת אפטר אפקטס
ניתן ליצור בה גם אנימציות והרבה יותר
m0583220088אין לכתוב כתובת מייל

אסתי אייזנברג

חווית וידאו מושלמת
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני ממליצה מאד על שרי רוטמן,
למדה אותנו בסמינר מאיה, היא אלופה בזה,

studentit1

משתמש פעיל
אני ממליצה מאד על שרי רוטמן,
למדה אותנו בסמינר מאיה, היא אלופה בזה,

בסמינרים עד כמה שידוע לי היא מלמדת מידול לא אנימציה.
זה מאוד מאוד מאוד שונה.
יש לי כמה שמות לתת של מורים אלופים באנימצית תלת (מורים ידועים)
נאור לוי, זוהר שחר, גיא גוטמן.

אסתי אייזנברג

חווית וידאו מושלמת
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בסמינרים עד כמה שידוע לי היא מלמדת מידול לא אנימציה.
זה מאוד מאוד מאוד שונה.
יש לי כמה שמות לתת של מורים אלופים באנימצית תלת (מורים ידועים)
נאור לוי, זוהר שחר, גיא גוטמן.

היא מלמדת מידול ונותנת זיקה לאנימציה,
היא לא מלמדת אנימציה כי בד"כ לא מספיקים להגיע לזה.
אבל היא טובה בזה,
בכל אופן,
פתאום אני רואה שחפשו מורה - גבר, ולא מורה,

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי מידול ואנימציה ביחד זה מדיי הרבה.. הלימוד אנימציה אגב יקר פי 3 ממידול והמרצים ברמה נדירים אז כיף ששיתפת מרצים קיימים.

מידול שורף זמן ברמה מטורפת ועדיף בעיני לרכוש דמויות ואפילו לפי הזמנה מאשר לעשות הכל מאפס. זה כמו להקליט לעצמך את הסקורינג..זה עוד התמחות ועדיף לרכוש. התהליך עצמו למנוסים לוקח בין 3-4 שבועות וזה מה שהוא כולל

Screenshot_20200903-135835_Chrome.jpg

הנפשה זה לא מידול או ציור. אלה רק המוצרים שאותם מנפישים.. והאנימציה עצמה החלק הכי הקשה ושורף זמן בעיני.. אז להוסיף עוד מטלות והתמחויות כשמלכתחילה הולכים על שיעור פרטי.. מיותר. במסלולים במכללות מלמדים מידול בנפרד מהנפשה. כן שווה לדעת באופן בסיסי לבצע ויש הבדל רציני בין מידול לתמונה מרונדרת בודדת (אפשר להסתפק בסקולפטינג בלבד) או לדמות לאנימציה שבלי כל התהליכים יהיה קשה להנפיש.. לכן לחפש מורה או מסלול לאנימציה ולא לשום דבר אחר. אפשר ללמוד גם על הדאך מידול אבל אם לומדים בעיקר מידול ומעט אנימציה לא יצא מזה אנימטור אלא המקביל הקצועי בתלת -לצייר.

studentit1

משתמש פעיל
כן מה שכתבה טליה זה מאוד נכון, אנימציה מקצועית (תלת) זה ההמון המון שעות לימוד, ואין באמת קטע ללמוד מלא מלא דברים ביחד, גם תכלס צריך לבחור מה אתה בדיוק רוצה , אנימטור תלת, אנימטור דו תלתיסט וכו...כל מקצוע בפני עצמו לא בא ברגל...הוא מצריך המון שעות לימוד תירגול נסיון ועבודה...
בלי קשר רוצה לתת נקודה למחשבה, להיות אנימטור תלת זה כיף זה אתגר זה מענין אבל. אין באמת כרגע בארץ הרבה מקומות שמוכנים לשלם על כזו עבודה, ומה שקורה זה עבודה ירודה במחירים נמוכים.
אתה יכול להיות אנימטור תותח אבל לרוב תקבל עבודות שלא שוות את הרמה שלך. או את ההשקעה שלך.
או שאולי אני לא מדיקת, אנשים באים אליך ומבקשים בקשות הזויות אפשר סרטון רבע שעה בכמה מאות....אז לא! אי אפשר לך תצלם תעשה קליפ מה שתרצה אבל ממש לא תלת...תלת זה עבבבודה זה דמויות זה ריגים זה רנדר וזה בעיקר אנימציה.
לעבוד בזה פרטי זה אומר להתעסק עם ריגרים, לדעת רנדר תאורה, פרימייר ואפטר ואם זה רציני אז להתעסק עם חוות רינדור וכו...
להחזיק מחשב תותח ממש...(טוב זה א' ב')
גם חברות האנימציה הבודדות שקימות בארץ לא באמת מוכנות לשלם הרבה.
מה שכן זה מקצוע דינמי מתפתח עם עתיד...אז אולי יום יבוא ובארץ ישלמו קצת יותר על המקצוע.
לא באה להוריד ממש לא, אני מאוד אוהבת את המקצוע זה באמת כיף גדול. והלוואי שיתפתח.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכון.. בהחלט נכון. זה השקעה יקרה (לא השקעה חד פעמית.. להשאר בתחום זה יקר גם אחרי הלימודים ורכישת המחשב) עם עתיד לא ברור. ונראה לי שמי שנכנס לזה פשוט לא יכול אחרת..לי לקח 15 שנה להתבשל בעצמי ולקלוט שזה מה שאני רוצה

התחלתי כמו הרבה בנות כמורה (לאנגלית), אחרכ עבדתי בתור כתבת באתר ואז מנהלת גנים תמיד מתוך מחשבה להיות פרקטית.. והבנתי שאני פשוט לא יכולה לשכוח מהרצון להיות אנימטורית ולא משהו אחר.. עזבתי ניהול (בעלי זה שדרבן אותי לזה למזלי) התחלתי ללמוד איור כאן בפרוג כי חשבתי שאיור ומידול זה חובה (היה כיף והיה השגחה פרטית אבל איור זה מיותר למסלול תלת וחבל שלא למדתי אפטר במקום) .. יש אולי מליון מאיירים טובים ממני תבדקו בפורום חחח..ואנימטורים בכלל ובתלת בפרט יש ממש קומץ.. והסיבה כמו שציינת כי זה יקר ולא פרקטי ולכן הנגזרת זה שיש גם פחות תחרות..

.. צריך לפעמים לעשות צעד בלתי רגיל כדי להצליח באופן בלתי רגיל. וההצלחה לא מובטחת גם אם משקיעים ועושים כל מה שצריך כדי להיות הכי טוב. אבל אם לא מנסים בגדול לא מצליחים גם. התקופה המטורפת של הקורונה מוזילה מחירים של הלימודים וגם טיפה מכריחה לעבוד מהבית .. אבל מסכימה בהחלט שצריך לדעת מראש למה נכנסים ותודה שאת מפרטת :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה