דרוש מידע מורה (אישה) לצ'לו בבני ברק

דבורה ק

משתמש פעיל
שלום וברכה,
מעונינת במידע אודות מורה מומלצת לצ'לו בבני ברק.
תודה!

שרי גודמן

משתמש חדש
אני מחפשת מורה לצ'לו באזור בני ברק
ואני לא יודעת איך פונים באישי
דחוף לי מאוד!
תודה!

קוויק

משתמש מקצוען
בסיעתא דשמיא

בוודאי
מכירה כמה.
תפרטו לי לאיזה גיל
וכמה אתם מתכננים לשלם ואתן לכם מספרים
לגיל 17, ובאמת גם רוצה לברר לגבי הגיל אם זה סביר להתחיל בגיל כזה.
מבחינת מחירים אני לא מתמצאת, אז אשמח אם יודעת להגיד לי מה הטווח פחות או יותר.
תודה רבה ממש!

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

זה גיל מעולה להתחיל
בחליל צד לא מתחילים בגיל צעיר מדי
כי צריך בשלות ריאות.

המחירים נעים בין 60 -100 לשיעור
מה מתאים לך?

כמובן שהיקרות יותר הן בעלות ניסיון רב יותר.

קוויק

משתמש מקצוען
בסיעתא דשמיא

זה גיל מעולה להתחיל
בחליל צד לא מתחילים בגיל צעיר מדי
כי צריך בשלות ריאות.

המחירים נעים בין 60 -100 לשיעור
מה מתאים לך?

כמובן שהיקרות יותר הן בעלות ניסיון רב יותר.
את חושבת שבשביל ההתחלה יתאים גם היותר זולות, ואחרי שנראה שאוהבת ומתמידה נעבור למקצועיות יותר?
כי נרצה קודם לראות שבאמת אוהבת ומחזיקה מעמד

לגבי הכלי עצמו, חייב לקנות על ההתחלה? מה המחירים?

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

בתחילה כדאי לשכור כלי ל3 חדשים
ולראות כיצד היא מתחברת לענין.

לכתוב לך מורה שלוקחת 60?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה