רכבים מוסכניק שיפתור בעיה שאחרים נכשלו יש דבר כזה?

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרכב מתחמם לי רק בעליות ולקחתי לשני מוסכניקים שונים שקבלתי עליהם המלצות,
ושניהם לא יודעים להסביר מה התקלה. אחד אומר אולי משאבת מים אבל הוא לא מתחייב שזה הבעיה.
אני מחפש המלצה מנסיון בלבד על מוסכניק ברמה אחרת שידע להצביע על תקלה בדיוק לא משנה המחיר עדיף באזור ירושלים.
תודה לטורחים לענות

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני לא מוסכניק ב"ה אבל מעניין לבדוק אם אתה עומד בעליה על נוטרל זה גם מתחמם או רק תוך כדי נסיעה

ד. ל.

משתמש צעיר
הרכב מתחמם לי רק בעליות ולקחתי לשני מוסכניקים שונים שקבלתי עליהם המלצות,
ושניהם לא יודעים להסביר מה התקלה. אחד אומר אולי משאבת מים אבל הוא לא מתחייב שזה הבעיה.
אני מחפש המלצה מנסיון בלבד על מוסכניק ברמה אחרת שידע להצביע על תקלה בדיוק לא משנה המחיר עדיף באזור ירושלים.
תודה לטורחים לענות
שמעון בגבעון מוסך תותח ואמין מאד
נחשב מהותיקים בירושלים...
המוסך שלו נקרא אוטו טורבו
מגיעים אליו מכל הארץ... (מידיעה!!!)

נערך לאחרונה ב:

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מוסכניק ב"ה אבל מעניין לבדוק אם אתה עומד בעליה על נוטרל זה גם מתחמם או רק תוך כדי נסיעה
לא מתחמם רק כשאני עולה וגם זה רק בעליות ארוכות כמו בכניסה לירושלים

נחשונים

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
תנסה במוסך חפץ חיים של איתן שריד. הוא פרופסור גדול.
בעיקרון אם זה משאבת מים אפשר לעשות בדיקה מאוד פשוטה שיש אותה בכל מוסך פשוט מחברים מנפח אויר למכל של המים ומכניסים אויר ואם יש חור המים יוצאים ממנו במידה ולא המשאבה נתקעת.

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רכב עיברי של נמבורג 02-6514164, כשמו כן הוא מוסך של יהודי ירא שמיים וכל העובדים יהודים (גם המוסך של איתן שריד שנזכר למעלה כזה).

מס' 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה שלי אצל איתן שלא משנה מתי אני יגיע אין איפה לעמוד עם הרכב
ועד שרואים מה הבעיה אני מקבל חשק לזרוק את הרכב.
אני כנראה ינסה את שמעון מאוטו טורבו שהמליצו עליו למעלה.
אבל אם בכל זאת יש עוד המלצות למשהו שנפגש בתקלה דומה נשמח לשמוע.
תודה רבה.
רכב עיברי של נמבורג 02-6514164, כשמו כן הוא מוסך של יהודי ירא שמיים וכל העובדים יהודים (גם המוסך של איתן שריד שנזכר למעלה כזה).
איפה המוסך שלו?

תיאודור לביא

משתמש חדש
אני גם הייתי ממליץ לך על שמעון מאוטו טורבו בגבעון
אתה יכול גם להתייעץ איתו לפני זה בטלפון, ממש אמין
הטלפון שלו 0522670827

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה