מונה כניסות

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
צריך מונה כניסות לכל פוסט.
האתר יושב על שרת שמחזיק כמות כניסות גבוה אך ורק בזכות הקאש (הקאש - ברמת השרת). כך שכתיבה למסד הנתונים בכל פתיחת דף אינה באה בחשבון.

הבו רעיונות.

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
למה לא google analytics?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא אמרתי שלא.
אבל צריך אינטגרציה מלאה. כלומר שהגולש יראה כמות הכניסות בפוסט שהוא צופה בו, וכן שתהיה אפשרות למיין פוסטים לפי מספר הכניסות.
בינתיים אני עוד לא יודע איך אנליטיקס יכול לעזור לי. אם לא שפעם בשעה לשלוף נתונים משם ולעדכן את הDB של וורדפרס... אולי זה באמת רעיון...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י s976;2426699:
לא אמרתי שלא.
אבל צריך אינטגרציה מלאה. כלומר שהגולש יראה כמות הכניסות בפוסט שהוא צופה בו, וכן שתהיה אפשרות למיין פוסטים לפי מספר הכניסות.
בינתיים אני עוד לא יודע איך אנליטיקס יכול לעזור לי. אם לא שפעם בשעה לשלוף נתונים משם ולעדכן את הDB של וורדפרס... אולי זה באמת רעיון...

לצורך העניין, ולצורך שליטה טובה יותר, זה יכול להיות גם "אנליטיקס" פרטי משלך... אם תחשוב על זה, זה לא ממש מסובך.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;2426824:
לצורך העניין, ולצורך שליטה טובה יותר, זה יכול להיות גם "אנליטיקס" פרטי משלך... אם תחשוב על זה, זה לא ממש מסובך.

אכן אופציה. אם לא אמצא פתרון איך ליישם את זה ללא צורך בשכירת שרת נוסף, כנראה שזה יהיה הכיוון.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בסופו של דבר אכן עשיתי את זה.
מערכת דוגמת אנליטיקס עם אחסון עצמי ו-API לדברים שימושיים ובסיסיים (מונה כניסות לכל דף, מספר הגולשים באתר בזמן אמת, דפים הנצפים בזמן אמת, ייבוא הסטוריית הגלישה מגוגל אנליטיקס). ניתן להרחבה בקלות. בנוי ב-NODEJS ו-MONGODB.
למי שיש לו עניין בזה - ניתן להשתמש בחינם.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אני זקוקה לקוד המונה כניסות/צפיות בפוסט-ואיך לגרום לתוצאה להופיע ליד כמות תגובות וכד'.
וכן אם יש למשהו מונה הורדות (יופיע ליד כפתור ההורדה או עליו)
מודה לכם מאד!!

חוי ליוש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
בסופו של דבר אכן עשיתי את זה.
מערכת דוגמת אנליטיקס עם אחסון עצמי ו-API לדברים שימושיים ובסיסיים (מונה כניסות לכל דף, מספר הגולשים באתר בזמן אמת, דפים הנצפים בזמן אמת, ייבוא הסטוריית הגלישה מגוגל אנליטיקס). ניתן להרחבה בקלות. בנוי ב-NODEJS ו-MONGODB.
למי שיש לו עניין בזה - ניתן להשתמש בחינם.
אשמח לקבל את הקוד למייל - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה