אביזרים מוט לוילון אמבטיה "גמיש" מישהו מכיר?

ישראל בטח בה'

משתמש רשום
מישהו מכיר את זה/התנסה בזה פעם?
זה נוח לכוין את זה?
מחזיק מעמד?
בתכנון של דירתי נראה לי אני יהיה חייב את זה, [אני יצטרך וילון כמו ח כלומר מ3 צדדים]

navnavnav

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
יש מוט בצורת ר אתה יכול לקנות שני מוטות ולהעביר את החלק שהוא בצורת ר ממוט אחד לשני,
מקווה שהובנתי...

הדסדס

משתמש מקצוען
לי יש לצערי אמבטיה אליפסה שלא צמודה לקיר, קניתי מוט גמיש באליאקספרס, הדבקתי עם דבק ניר לאמבטיה כדי שיקבל צורה ואז חיברנו לתקרה. יצא מושלם. אבל הוא לא יוצר זווית של 90 מעלות, רק מתעגל

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
קידוח

Seea57653fcbf41c2a093e3a691dbdc8b9.jpg

דבק

ישראל בטח בה'

משתמש רשום
לי יש לצערי אמבטיה אליפסה שלא צמודה לקיר, קניתי מוט גמיש באליאקספרס, הדבקתי עם דבק ניר לאמבטיה כדי שיקבל צורה ואז חיברנו לתקרה. יצא מושלם. אבל הוא לא יוצר זווית של 90 מעלות, רק מתעגל
@הדסדס
למה צריך דבק נייר? כי לא חיברתם בכלל עם ברגים?

הדסדס

משתמש מקצוען
@פנינה ריימונד @הדסדס
תודה על התגובות
לגבי המוט מעלי אקספרס
האם זה איכותי מבחינת תזוזת הרולרים האם זה לא נתקע במסילה?
שלי בן כמעט שנה. נוסע חלק.
הדבקתי על האמבטיה עצמה כדי שיקבל את צורת הביצה שלה ואז בעלי קדח בקלות לתקרה. בלי זה לא מאמינה שהוא היה יכול ליצור את הצורה המדויקת של האמבטיה

yfnhh

משתמש רשום
אני קניתי את של איקאה הוא יכול להיות ח אני השתמשתי בו כ L חתכנו אפילו קצת (כמובן לא אני התעסקתי עם החיתוך :)) כי היינו צריכים יותר קצר
והוא מצוין , אחרי הרבה מוטות (מוטים ?, איך כותבים ברבים ?) שקיבלו בטן , של איקאה עומד יציב , ממש מומלץ !!
סוף סוף אני מרוצה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
יש לנו את הגמיש בסלון. מרוצים מאוד.
כן צריך לשים לב להצמיד מדויק כדי שיהיה מאוד ישר.

וזה גאוני לשים באמבטיה. יש לנו שם משהו ענתיקה. תודה על הרעיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה