מודעות רחוב

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מודעות רחוב, שבתחתיתן יש כמו שובלים עם מספרי טלפון ליצירת קשר (נפוץ במודעות של מכירת/ השכרת דירות וכד'), יש להן שם מיוחד, ביטוי מקובל???

תודה מראש

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עושה רושם שהרבה פתחו, תהו וסגרו, בהמתנה לשמוע אם יש מישהו שכן ידוע לו...
אז ככה, אני אישית אף פעם לא שמעתי, אבל 'לא ראיתי אינה ראיה'...
מישהו כן שמע שיש לזה שם??

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
גם אני לא שמעתי שם למודעות כאלה. אם את זקוקה לשם לצורך כלשהו, תוכלי לקרוא להן "מודעות תלישה" (ואם תהיה זו מודעה גדולה, תוכלי לקרוא לה "תלישא גדולה" ואם קטנה - "תלישא קטנה";):D)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
איפכא,
אהבתי לגמרי את הביטוי תלישה קטנה, ואני חושבת שהכינוי מודעות תלישה יובנו ללא צורך בהסבר מפולפל למה כוונת הכותב... אני מאמצת. עזרת לי, תודה!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אם שמת לב, כתבתי "תלישא גדולה" ו"תלישא קטנה" באל"ף (ולא "תלישה") מתוך קריצה לטעמי המקרא...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
בטח ששמתי לב והבנתי, כמו ששמתי לב אחרי ששיגרתי את ההודעה, שבעייפותי כתבתי תלישה ולא תלישא, וכמו שהניסוח שלי היה תואם לשעון הדוהר והריכוז הדועך... מה לעשות? זה המחיר שהשעה גובה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה