כללי מודעה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל ביקורות בונות

Big

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מודעה חביבה.

הצל בטקסט מיותר לחלוטין.
את הטקסט הגדול הייתי עושה בפונט מכובד יותר עם משחק טיפוגרפי קטן,
אולי תשתמשי לפרטים באלסקה. בהצלחה!

כמי

משתמש חדש
המודעה יפה ומרשימה
חוץ מהשם של החנות והפרטים

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
העיצוב של המודעה יפה.
נראה לי שהטקסטים צריכים להיות הרבה יותר פשוטים, בלי הצללות, בלי קווי מתאר. למצוא את הצבע שבו הם נראים יפה ובולט על הרקע ולכתוב אותם בפונט יפה וברור. כל הטקסטים.

לילי

משתמש צעיר
מודעה חמודה, צריך לשנות את הטקסטים... הפרטים ממש לא קריאים עם הצל והקו הלבן העבה,
נראה לי שכדאי לשנות את הפונט לגמרי.

tzipi123

משתמש רשום
עיצוב גרפי
המודעה מעוצבת יפה, הטקסטים צריכים להיות נקיים וברורים
אבל הרושם הכללי לא קשור לתפירה! הייתי הולכת על עיטור 'תפור' או בד נשפך יפה וכדו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה