כללי מודעה למכירת פיתות כנסו כנסו... חוו דעה!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תוסס

משתמש פעיל
אבל למה יחי'?
מה רע בפיתה 1ש''ח 5 פיתות 8 ש''ח?
מה זה כרטיסי ברכה?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ורד, מנחמנסון לא התכוון לענות לך אלא להעיר את תשומת ליבו של אלי לכך שבכיתוב של ה-"20 פיתות" ה-"30 ש"ח" צריך להיות באדום...
מודעה נחמדה. השניה יותר. אבל שוב, להוסיף עניין!!!

liatrg

משתמש רשום
הגופן האדום מראה כמו מודעת "אזהרה" יש לעדן את זה יותר, או ע"י בחירת גוון כמו כתום כהה או/ו להוסיף הבלטה לגופן וצל עם פרספקטיבה, משהו שישבור את האחידות, ואם יש באפשרותךלבחור תמונה אחרת (כמו שאמרו) כמו פיתות היוצאות יישר מהטאבון- יותר מגרה ומוכיח את טריותן

מחש2ות

משתמש רשום
אם יש לך תמונה של ערימת פיתות, אחת על השניה ,על רקע של תנור אבן ,זה יהיה הרבה יותר מגרה ..
סתם כך למודעות מין הסוג הזה..
לדעתי- אין צורך באובייקט מצולם .

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אם כבר, הייתי מציע לך לצטט את הכתוב בשו"ע שבעשרת ימי תשובה, גם מי שלא מקפיד כל השנה על פת פלטר (פת עכו"ם - של גויים), רצוי שיחמיר לפחות בימים אלו. אין לי פה ציטוט מדוייק.

זה מתאים גם למוצר, גם למקום וגם לזמן. (עולם שנה נפש...)

LE7

משתמש חדש
נכתב ע"י n_eli;162634:
חברים יקרים!
המנהג הידוע זה היה לא יותר מבדיחה, זה סקיצה ישבתי על זה 10 דק' על כל המודעה...
לא התאמצתי מידי מכיוון שיש ספק בהו"ל של מודעה זו. נראה שהלקוח לא כ"כ מבין עניין וכנראה יעדיף לצעוק בקול גדול במקום להודיע לכולם על קיומו במודעות...

אני לא מבינה למה אתה נותן לנו להתאמץ בבחינת מודעה ולחשוב על הצעות שיפור אם אתה לא מתאמץ בעיצוב שלה... אם אתה לא משקיע בה, אל תעלה אותה.

צריך להוריד את הפסיק אחרי המילים "בין הציון".
בהצלחה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לדעתי, אם אתה לא מוצא תמונה לפחות תתן לפיתות בפוטושופ- יותר צהוב, יותר חיות, זה כבר יראה אחרת.
בהצלחה!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
תביא רקע של ערמות של פיתות, משהו כמו האגרופים של ווזלין, לך על קונספט קיים ומעלה קריצה.. כולה פיתה...

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י LE7;162995:
אני לא מבינה למה אתה נותן לנו להתאמץ בבחינת מודעה ולחשוב על הצעות שיפור אם אתה לא מתאמץ בעיצוב שלה... אם אתה לא משקיע בה, אל תעלה אותה.

צריך להוריד את הפסיק אחרי המילים "בין הציון".
בהצלחה

קודם כל תודה על העזרה!
ובכדי למנוע קפידות מיותרות וכו'...
אני אבהיר את עניין "בקשת חוות דעת"
אני לא השקעתי בה הרבה כי אין מה להשקיע במודעה של פיתה הרבה (אולי להכניס כדור או שניים), אך בכל אופן חשבתי שיש מצב ואני טועה בחשיבה זו....
לכן אמרתי להשים פה את המודעה, חוץ מזאת אני מאמין שרוב המגיבים היקרים לא נלחצו ח"ו מהודעותי וזרקו כל עיסוקיהם בשבילי אלא בזמנם הפנוי הם הציעו את עזרתם...
(זה לפחות הסיטואציה שאני נמצא בה כשאני מגיב על מודעה).

LE7

משתמש חדש
אין כאן עניין של קפידה חלילה. גם אני לא זרקתי את כל עיסוקי לצורך העניין.
זה פשוט הצורה שאתה מתייחס לדברים:
קודם כל אני לא חושבת שאין מה להשקיע במודעה של פיתה. המודעה הזאת כמו כל מודעה אחרת צריכה לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, שלא לדבר על זה שמעצב תמיד צריך לשאוף להוציא את העבודה הכי 'מעוצבת' שהוא יכול, ולו בשביל להתאמן אם לא בגלל צורך עמוק.
לגבי מה שאמרת שלא בטוח שהיא תצא לאור - אם תעצב אותה פחות רק בגלל האופציה שהיא לא תצא בסוף, אתה גוזר עליה להגנז עוד לפני שההצעה עלתה. אף אחד לא ישקיע במודעה שהמעצב שלה לא השקיע בה.
דבר שני אם החלטת לא להשקיע במודעה אז אל תשקיע בה. אם אתה מעלה אותה תציין את האיכות שאליה היא שואפת, כי גם ההערות שלנו ישתנו בהתאם.
דבר שלישי, אני לא חושבת שיש הצדקה כלשהי לפרסום מודעה עם שגיאות דקדוק או כתיב, בעיות בקריאות שלה או קשיים בהבנה. זה זלזול בלקוח, בעצמך ובעיקר בקוראים שלך. ולא משנה כמה אתה לא משקיע בה...
וכדי שלא יהיו אי הבנות חלילה אני שוב אומרת שאין כאן שום עניין של קפידה ושום כוונה להעליב ח"ו, רק להאיר את תשומת ליבך להחלטות שאתה עושה ואולי גם לסייע קצת לעתיד.
שנה טובה והרבה הצלחה.​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה