כללי מודעה - חוו"ד

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בכוונה תחילה לא הכנסתי פה תמונות של ספרים או חנות ספרים מתוך רצון לעשות "משהו שונה" שימשוך את העין ואת תשומת הלב לעובדה שהחנויות עברו בעלות.
(אני לא יודע למה אבל תמיד העבודות שלי יוצאות נורא שונה מכולם- לחיוב ולשלילה, אולי לכם יש הסבר?)
צפה בקובץ המצורף 4113

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 135.2 · צפיות: 15

באלמעלה

משתמש פעיל
יפה מאוד, זה שזה שונה זה נכון אבל צריך איזון לסגנון החסידי הכבד שקנה שביתה בפורום, למרות שאין לי שום דבר נגדו.
אולי כדאי להבהיר את הנקודות ב-40% שיהיה יותר קל לעין, ובכל מקרה להוריד את הנקודות שמתחת לטקסט "חנויות חדשות מצטרפות וכו'"

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ספירו, לקחת לי את המילים מהפה, גם לי זה הזכיר את מפעל הפיס.
נקי כפים, עבודה מהממת!! חדשנית!!! רק את הקו המקוקו הייתי אולי מבהירה קצת שישתלב יותר ברקע

קשקוש10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מאוד יפה ומושך, הציבור רווי מתמונות וממש לא צריך אותם פה.
כדאי לנקות מתחת למילים חנויות חדשות מצטרפות. ממש יפה.

גלי

משתמש צעיר
העיצוב יפה מאד
נראה שהוא לא כ"כ מתאים למטרה
הרבה אמרו שזה מזכיר משהו אחר צריך לבדוק שבאמת זה משרת את המטרה ולא סתם יפה

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מאוד אהבתי,
גלי: יכול להיות שזה לא מתאים למטרה, אבל מי שמכיר את יפה נוף כשרואה את המודעה יודע (כי זה בולט מאוד לעין), שיש עוד 2 חנויות, דהיינו שירת את המטרה
ומי שלא יודע מה זה יפה נוף, (ולא כתוב במודעה יותר מדיי פרטים) אולי אותו זה דווקא יעניין וישאל אחרים מה זה הדבר הזה עם עוד 2 חנויות.

ככה שבסוף יצא שהמסר הועבר בצורה היותר טובה גם כשאין דברים שמזכיר הוצאת ספרים בעיצוב.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
יפה מאוד. הפסים הייתי שם רק בין עיר למשנו, ולא בין כל הסניפים. או לפחות בצבע לבן.

3Design

משתמש צעיר
בהחלט חדשני ויפה !

שינוי וחידוש לעולם רעיון טוב... אבל מודעה על ספרים ללא ספר ?!.... לא בטוח !

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מודעה יפה, גוונים טובים.

מצטרפת להארה בנוגע להבהרת הפסים ברקע, יש איזה בלאגן בקוקוים למטה, לדעתי הם לא צריכים להופיע מתחת לרשימת הסניפים.
גם לי הפריע משהו בחלוקה של הסניפים, צריך למצוא פתרון טוב יותר, או שישב על פס בגוון אחר, מה שגם יכול לתת למודעה יציבות.

הרבה הצלחה!

גלי

משתמש צעיר
מודעה צריכה להביא את המסר מיד בלי כ"כ הרבה פלפולים.

עמודי שש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
וואו מקסים!

אך בין השורות תפסו את אותי בתוכן 2 נקודות: האחת - "מקלט" הספר ;)
השניה - שיוני פוזן פשוט בולע את כל העולם, כמו שאומרים: הוא לא עוצר באדום.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יפה מאוד, צבעים ממש טובים.

הטקסטורה נחמדה, רק בחלק התחתון היא מפריעה לקריאות הטקסט

רובי

משתמש צעיר
הקומפוזיציה טובה, אבל מה קרה לצבעים? הם קרים ולא מושכים תשומת לב כמו שמתבקש ממודעה כזו. שינוי צבעוניות יכול לתרום הרבה למודעה הזו. וכן, זה היה רעיון טוב לא להכניס אלמנטים של ספרים! בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה