תח"צ מודיעין עילית-שכונות ירושלים, ערב שבת - מוצ"ש.

פנחס שמחה

משתמש פעיל
כיום יש אוטובוסים ממודיעין עילית עם פיזור לשכונות ירושלים רק בערב שבת,
ומהשכונות בירושלים למודיעין עילית רק במוצאי שבת.
מה שגורם לזה שאם משפחה רוצה לנסוע לדוגמה לשבת מרמת שלמה למודיעין עילית צריכה להיסחב באוטובוס לצומת רמות ושם לחכות בעומס לאוטובוס שיגיע בתקווה שיעצור וכן להיפך במוצ"ש....
מכירים את הבעיה?.. לאן פונים?...

• תודה
Reactions: efp

אופקים 1

משתמש מקצוען
כיום יש אוטובוסים ממודיעין עילית עם פיזור לשכונות ירושלים רק בערב שבת,
ומהשכונות בירושלים למודיעין עילית רק במוצאי שבת.
מה שגורם לזה שאם משפחה רוצה לנסוע לדוגמה לשבת מרמת שלמה למודיעין עילית צריכה להיסחב באוטובוס לצומת רמות ושם לחכות בעומס לאוטובוס שיגיע בתקווה שיעצור וכן להיפך במוצ"ש....
מכירים את הבעיה?.. לאן פונים?...
הבעיה מוכרת והיא קיימת בכל היעדים של מודיעין עילית לרחבי הארץ.
שירות ישיר לתושבי מודיעין עילית.
שירות מאסף למתארחים במודיעין עילית
שאטלים למסוף ביום שישי
תחבורה פנימית מקרטעת למסוף במוצאי שבת.
יש גם לא מעט תלונות על זמני הנסיעה, וגם האוטובוסים לשכונות ירושלים לא כל כך מלאים בלשון המעטה

נראה שעדיף להוציא אוטובוסים בפריסה רחבה ממסוף מודיעין עילית, ולהפעיל את השירות כדו כיווני.
אבל לפי ההיגיון של משרד התחבורה, יש מסוף כעת בירושלים, ולכן השירות לשכונות מיותר.
זאת כנראה גם הסיבה שלא הופעלו קווים לשכונות מבית שמש במסגרת המכרז האחרון.
כך שנראה לי שעדיף שלא לפנות למשרד התחבורה בנושא בזמן הקרוב, אלא להמתין שמסוף הארזים יעבור את הקיבולת שלו, ולא תהיה ברירה חוץ מלהפעיל נסיעות ישירות מהשכונות.

פנחס שמחה

משתמש פעיל
כך שנראה לי שעדיף שלא לפנות למשרד התחבורה בנושא בזמן הקרוב, אלא להמתין שמסוף הארזים יעבור את הקיבולת שלו, ולא תהיה ברירה חוץ מלהפעיל נסיעות ישירות מהשכונות.
זה אומר עוד כמה שנים טובות.....ובעצם זה אומר שהבעיה היא לתושבי ירושלים...

• תודה
Reactions: efp

אופקים 1

משתמש מקצוען
זה אומר עוד כמה שנים טובות.....ובעצם זה אומר שהבעיה היא לתושבי ירושלים...
אני לא יודע כמה רציפים יש במרכזית הארזים, כך שאני מתקשה להעריך מתי המקום יעבור את הקיבולת שלו.
בלו"ז החדש הנסיעות נפרסו בהפרשים של 10 דקות, שזה זמן קצר בשביל מסוף, ונראה לי שיצטרכו לפרוס את הקווים מחדש בעוד זמן קצר
כבר בשלב הראשון יהיו 6-7 רציפים בתפוסה מלאה
בשלב השני עוד 4 רציפים
ואינני יודע מה נכלל בשלב השלישי כדי להעריך כמה רציפים יצרכו, אבל נראה שהמקום כבר יהיה בתפוסה מלאה, ולא תשאר למשרד ברירה אלא להפעיל נסיעות מהשכונות.

אופקים 1

משתמש מקצוען
ומי אמר שהקווים למודיעין עילית יצאו משם?
הם לא יעברו לשם,
המטרה של קווי השכונות הייתה להפחית מהלחץ על צירי הנסיעה העיקריים
הפתיחה של מסוף הארזים אמורה לסייע בהפחתת העומס מצירי הנסיעה, רק שמצד שני היא מעמיסה מאוד על האוטובוסים העירוניים
המחשבה היא שאחרי פתיחת המסוף, התחבורה בירושלים תזרום, ולא יהיו עומסים בצירים, וזאת כמובן מחשבה שגויה.

ולכן, צריך להמתין שהמשרד יתפקח מהחלום שלו, ורק אז יהיה אפשר לבקש מהם לחזור ולהפעיל קווים הגיוניים כמו קווי שכונות למודיעין עילית וכדו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה