התייעצות מה עושים עם אחיות שכל הזמן רבות?

נחוח השמרים

משתמש צעיר
בנות 13 ו11
מתווכחות
מעצבנות
מתעצבנות
ומרביצות
הדבר שהכי קשה לי (מעניין למה...)
שהן יוצאות לשחק עם חברות בגינה
ואז מתחילות לריב שם לעיני כולן
ולהתווכח
וההצגה שם מושלמת
יאלה, קצת כבוד עצמי
הלוואי שהייתי יכולה לבקש מהן לכבד אחת את השניה
אבל את עצמך!
ויכוחים קולניים ומטופשים לפני כל החברות....
אנא אני באה ומה אני עושה????????????????..

יש גם רגעים יפים
של שיתופים וסיפורים, דיבורים ומשחקים נעימים
אבל לצערי זה לא רוב הזמן

נערך לאחרונה ב:

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את מכירה אחיות שלא רבות?? (אגב בדרך כלל רבות אבל גם חברות בלב ונפש)

בנימה רצינית - באמת לא נעים שזה קורה ברבים (למרות שמכירה הרבה כאלו), אולי תנסי להתנות את היציאה לגינה בזה שאין ויכוחים בחוץ? ואם יש אל תתני להן לרדת (בתקווה שלא יהיו מריבות)
ובאמת אל תתרגשי, זה קורה בכל בית

אנחנו היינו שלוש אחיות, יום יום היה ששון ושמחה, אחרינו ארבע אחים- כל המשפחה היתה משתגעת...
אבל ב"ה גדלנו וזה עבר...
יבוא היום הזה בקרוב בעז"ה

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הלוואי שהייתי יכולה לבקש מהן לכבד אחת את השניה
אבל את עצמך!
ויכוחים קולניים ומטופשים לפני כל החברות....
אנא אני באה ומה אני עושה????????????????
ללמד ילדים לכבד האחד את השני.
לאו דווקא בזמן מריבה, להגיד: "ה' אוהב שאחים דואגים אחד לשני"
"משמח אותי הכי בעולם לראות שאת דואגת לאחותך"
"כל הכבוד שאת מוותרת לאחותך"
לא לדרוש לוותר אלא לשאול: "מי מוכנה לוותר?"
לתת להם משימה לדאוג לאחד האחים, משימה שווה, למשל תלווי אותה למכולת ואתן יכולות לקנות ארטיק.
תעזרי לה לקפל את הבגדים ואחר כך תקבלי ממתק - כך יהיה לה משתלם לדאוג לאחותה, ואז היא תיראה שזה נחמד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה