דרוש מידע מה עדיף ישא ברכה או דירומט?

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מחפש לקנות דירה בב''ב,
מישהו יודע אם עדיף להירשם לישא ברכה או לדירומט?
כמו כן מישהו יודע אם יש הבדלים ביניהם או שרוב הדירות חוזרות על עצמם שם ושם?
תודה רבה.

פנטה

משתמש מקצוען
אני יודעת לגבי שכירות שישא ברכה שווה יותר
עשית פעם את שתיהם
כל מה שהיה בדירומט היה כבר בישא ברכה

אולי בקניה זה שונה
בכל מקרה בהצלחה

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני יודעת לגבי שכירות שישא ברכה שווה יותר
עשית פעם את שתיהם
כל מה שיהיה בדירומט היה כבר בישא ברכה

אולי בקניה זה שונה
בכל מקרה בהצלחה
אכן בשכירות ככה היה גם לי, לכן אני שואל.
תודה בכל אופן.

חיים של תורה

משתמש מקצוען
מנסיון של הרבה אנשים עם הרבה דירות, ישא ברכה לוקח בענק, דירומט הוא 50% ספאם/לא רלוונטי.
רק צריך לדעת שהצד החזק שלהם זה שכירות, ולכן במכירה/קניה כדאי לפנות גם לאפיקים אחרים (לא דירומט)

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מנסיון של הרבה אנשים עם הרבה דירות, ישא ברכה לוקח בענק, דירומט הוא 50% ספאם/לא רלוונטי.
רק צריך לדעת שהצד החזק שלהם זה שכירות, ולכן במכירה/קניה כדאי לפנות גם לאפיקים אחרים (לא דירומט)
אלו אפיקים?

טברינית מקורית

משתמש פעיל
אני דווקא מכירה כמה סיפורים של אנשים שחיפשו לשכור דירה בי-ם והיה להם מנוי בישא ברכה וגם בדירומט
ומצאו דווקא דרך דירומט
כך שהכל תלוי ולא כדאי לפסול......
בהצלחה רבה !!

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני חיפשתי להשכרה דרך שניהם, ולא מצאתי בשניהם, אבל מה שבטוח שבדירומט הרוב היו עם שקרים ו/או אי דיוקים... [כתוב שיש מרפסת, בעוד שאין, כתוב שזה חמישים מטר בעוד שזה אולי שלושים, וכו' וכו']
וזה חזר על עצמו כמעט בכל הדירות שהיו מפורסמות אצלם.

מקצועי בנדל"ן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מחפש לקנות דירה בב''ב,
מישהו יודע אם עדיף להירשם לישא ברכה או לדירומט?
כמו כן מישהו יודע אם יש הבדלים ביניהם או שרוב הדירות חוזרות על עצמם שם ושם?
תודה רבה.
מניסיון,
שניהם טובים

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני דווקא מכירה כמה סיפורים של אנשים שחיפשו לשכור דירה בי-ם והיה להם מנוי בישא ברכה וגם בדירומט
ומצאו דווקא דרך דירומט
כך שהכל תלוי ולא כדאי לפסול......
בהצלחה רבה !!
אז שמענו שיש לך הכרת הטוב אליהם, אז לכן צריך לכעוס על כל מי שלא חושב כך?

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מישהו יודע להמליץ על מתווך טוב לקניית דירות בב"ב?

יעלי 2080

משתמש חדש
יכול להיות שתלוי לפי המיקום ?
אני חיפשתי לאחותי דירה בבית שמש
וישנו עם דירומט והכל היה רלוונטי וכן ראינו איזה 15 דירות וכולם היו כמו מה שכתוב
וכמובן שאחותי אפילו סגרה דרכם
או שאולי זה לפי הזמן ?
החיפוש הנ"ל היה לפני קצת יותר משלוש שנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה