התייעצות מה מקובל לעשות?

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שלום וברכה,
מה מקובל לעשות במקרה שרכשתי דירה שתהיה מוכנה רק בעוד חצי שנה, אני רוצה למכור עכשיו את דירתי אבל להשאיר לעצמי אופציה להשאר בה עד שהדירה החדשה תהיה מוכנה.
יש אופציה לרשום בחוזה דבר כזה? ומה במקרה שהרוכש מעונין לשלם את כל הכסף עוד לפני שהדירה שלי מוכנה?
אני צריכה לשלם לו שכירות?

אודה מאד לעזרת המבינים.

לורנס

משתמש מקצוען
אפשר לכתוב בחוזה שמקבלים רק בעוד חצי שנה, אם הקונה מסכים.
אם הדירה שווה לו ומתאימה לו הוא לכאורה יסכים, ויהיה לו את הזמן להתארגן עם משכנתא וכו
רק קחו בחשבון שאם הדירה שאץ רכשת לא תהיה מוכנה, שזה אגב ההסתברות הסבירה ביותר, אתם תהיו בבעיה.

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
את יכולה להכניס לחוזה כל מה שאת רוצה, ומי שיתאים לו יסב=כים/ ינהל מו"מ, ובלבד שהכל יהיה ברטר וכתוב ומוצהר מראש.
למשל יכולה לתת טווח פינוי לדירה הנמכרת של עד שנה. מי שטוב לו- מצוין, ואם תצאו קודם תשאלו את הקונים אם הם רוצים להקדים את הכניסה (ויתרת התשלום) או שתמצאו שוכרים לשארית הזמן, או כל מחשבה אחרת (כדאי להתייעץ עם העו"ד בהתאם לצרכים שלכם)

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אנחנו הגדרנו בחוזה זמן פינוי מסויים
ואז עוד X חודשים בהם המוכר יכול לשכור את הדירה מהקונה בסכום Y

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה