דרוש מידע מה מחיר יחידות דיור במודיעין עילית?

ruti dresses

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אשמח גם כן לשמוע על המחירים באופן כללי במו"ע ובפרט באזור חפציבה
תודה רבה

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אתם לא באמת רוצים לדעת....
באופן כללי אצל רובם זה כל המרבה במחיר- התנהגות לא יפה ולא הוגנת זה מגיע למצב שאנחנו מדברים עם בעלי יחידות ומבררים אם היחידה תפוסה והתשובה היא בעיקרון יש מישהו שרוצה לחתום אבל אם תציעו מחיר גבוה יותר יהיה על מה לדבר (!!!)
אנחנו ביחידה שכבר קטנה עלינו ולא מוצאים שום אופציה אחרת כי המחירים לגודל שלנו עלו ל2700+ (מדובר על 40 מטר כן?) וכדי לעבור ליחידה יותר גדולה נצטרך לשלם 3000 אם לא יותר... שזה היה המחיר עד לא מזמן לדירת קבלן של שלושה חדרים.
המחירים ההגיוניים נמצאים בברכפלד באיזור רשב"י שם ביחידות בקומה 6-7 המחירים נשארו נורמליים. בנאוה"פ נופי עילית או גן הדסים המחירים הכי יקרים ובחפציבה המחירים נמוכים יותר מגן הדסים אבל עדיין גבוהים מאד ביחס למחירים לפני כמה חודשים
אני בטוחה שהמשכירים מאושרים שיש אנשים שמוכנים לשלם על היחידות איזכורית שלהם מחירים הזויים כאלה.

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מה מחיר יחידת דיור מושקעת , חדשה ומרוהטת כ45 מטר 2.5 חדרים + מרפסת קטנה לסוכה?
אם זו השאלה על הנתונים הספציפיים האלו אני מאמינה שבאיזור 3000-3800 אלא אם כן תמצא מישהו שלא מבין במחירים של היום ומשכיר בפחות.
לא יחידה חדשה אבל

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
1716976027529.png

אני מצרפת לך צילום מסך מבורסת הדירות העמודת מספרים הראשונה זה גודל הדירה במ"ר העמודה השניה זה כמות החדרים והשלישית היא המחיר.
וזה עוד לא באיזורים היקרים של חפציבה או גן הדסים
1716976203635.png

ואם זה המחיר לשלושה חדרים.... (והרבה מתוכם זה יח"ד גדולות ולא דירות קבלן!!! אני מדברת מנסיון של כמה חודשים וטלפונים כמעט לכל המודעות!)

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מכיר אנשים ששוכרים דירות 3 חד' בנופי עילית באיזור ה3100...
אולי אני לא מעודכן...
אני גם שוכרת בהרבה פחות מהמחירים שציינתי פה אבל זה רק כי אני עדיין בתוך חוזה שכירות. המחירים עלו בטירוף

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מאדר א' המחירים התייקרו מאד (אני מכירה מישהי שמשלמת על יחידה 2.5 2800 מלפני חצי שנה ואז זה היה נחשב יקר)
מאשימים בעיקר את זה שאין בניה
אבל גם כמות הזוצים שמתחתנים עלתה מאד.

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בתור אדריכלית שתכננתי לא מעט יחידות,
לפני כשנה אנשים הפסיקו לתכנן כי ההיצע היה ענק, והביקוש פחות....
היום הפוך על הפוך.
אין בניה ואין יחידות.
וזה עצוב,
נקווה שהשוק יתאושש במהרה.

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
אם יש חוזה- אז השוכרים הרוויחו את המחיר הישן
אם אתה עכשיו מחפש- אז המחירים ליחידה כמו שציינת באזור ה 3000
ולדירות 3 חדרים באזור ה- 4300-4500
ודרך אגב, ברכפלד זה אזור יותר יקר מגן הדסים ויותר נגיש.

יעקביר

משתמש רשום
אתם לא באמת רוצים לדעת....
באופן כללי אצל רובם זה כל המרבה במחיר- התנהגות לא יפה ולא הוגנת זה מגיע למצב שאנחנו מדברים עם בעלי יחידות ומבררים אם היחידה תפוסה והתשובה היא בעיקרון יש מישהו שרוצה לחתום אבל אם תציעו מחיר גבוה יותר יהיה על מה לדבר (!!!)
אנחנו ביחידה שכבר קטנה עלינו ולא מוצאים שום אופציה אחרת כי המחירים לגודל שלנו עלו ל2700+ (מדובר על 40 מטר כן?) וכדי לעבור ליחידה יותר גדולה נצטרך לשלם 3000 אם לא יותר... שזה היה המחיר עד לא מזמן לדירת קבלן של שלושה חדרים.
המחירים ההגיוניים נמצאים בברכפלד באיזור רשב"י שם ביחידות בקומה 6-7 המחירים נשארו נורמליים. בנאוה"פ נופי עילית או גן הדסים המחירים הכי יקרים ובחפציבה המחירים נמוכים יותר מגן הדסים אבל עדיין גבוהים מאד ביחס למחירים לפני כמה חודשים
אני בטוחה שהמשכירים מאושרים שיש אנשים שמוכנים לשלם על היחידות איזכורית שלהם מחירים הזויים כאלה.
מדויק ביותר!
אנשים מנצלים את המצב בצורה צינית ומבישה!
דורשים היום הון תועפות על יחידות שבהודו או באפריקה הם נקראות מלונות כלבים.

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
מדויק ביותר!
אנשים מנצלים את המצב בצורה צינית ומבישה!
דורשים היום הון תועפות על יחידות שבהודו או באפריקה הם נקראות מלונות כלבים.
ממש לא נכון.
עד עכשיו המחיר של היחידות היה מוזר ממש.
לקנות דירה במודיעין עילית - המחיר מטורף.
אז למה שהשכירות לא תעלה בהתאם?
לא יתכן שבן אדם יקנה דירה ויקח משכנתא מטורפת והשכירות מגוחכת.
כמו שמחיר הקניה עלה- כך גם מחיר השכירות.

לדעתי, זה שזה קרה בבום- זה ההלם הגדול.

ruti dresses

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מה טווח המחירים ליחידה טובה בסדר גודל של 40 מטר באזורים של גרין פארק / חפציבה

בוסו

משתמש מקצוען
ממש לא נכון.
עד עכשיו המחיר של היחידות היה מוזר ממש.
לקנות דירה במודיעין עילית - המחיר מטורף.
אז למה שהשכירות לא תעלה בהתאם?
לא יתכן שבן אדם יקנה דירה ויקח משכנתא מטורפת והשכירות מגוחכת.
כמו שמחיר הקניה עלה- כך גם מחיר השכירות.

לדעתי, זה שזה קרה בבום- זה ההלם הגדול.
נכון למחצה
מה שלא הגיוני זה הפער הקטן במחיר השכירות בין דירת קבלן לבין יחידה שנבנתה כתוספת
גם לפי ההגיון שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה