ניהול מה לקנות? איזה מיקסר הכי מומלץ? איך משתמשים במכשיר הזה? כל אלו וכל השאלות מן הדומים לאלו-----כאן!!!

ואן גוך

משתמש פעיל
יש לי אותו שנה ואני מרוצה מאוד.
הפלוס הגדול מבחינתי זה הבצקים, הוא מיועד לכך ועושה אותם אווריריים ממש.
לש 2 ק"ג קמח בשקט (בשקט ממש!!) ובמהירות.

בעניין ההקצפה, נראה לי לפעמים שהוא יותר איטי ממיקסר קנווד, אבל אולי אני עושה על עוצמה נמוכה מידי.
יכול להקציף גם שמנת אחת מעולה(רק צריך סבלנות).

zap

משתמש צעיר
שלום רב!
מחפשת המלצה למכשיר שייקר. שמעתי שבמוצרים האלה חברת נינג'ה מומלצת וטובה ביותר.
מעונינת להכין במכשיר בעיקר, משקאות (ומיצים), שייקים, ברד, יוגורט, פרוזן, גלידה, ממרחים חלקים ואולי לפעמים גם דברים מוצקים קצת יותר עם שוקולד וכו'. סתם נותנת דוגמאות.
מעוניינת במכשיר קומפקטי (לא מידי גדול), אבל מנוע חזק מספיק לרסק גם קרח וכל הדברים הקשים. למשל מיץ רימון מהגרעינים, שקדים, תמרים, אגוזים וכו'. פירות קפואים. חיים. קשים יותר ועם סיבים. וכן ירקות כמו גזר, עגבניה וכאלה...
שתהיה אפשרות לדרגת המיצוק של המזונות/הנוזלים, מסמיך יותר, לכמו גרבר, וכמו משקה ממש אחיד. דברים עם מרקמים גם חלקים וגם פחות. שיהיה נוח שעומד כל הזמן על השיש וזמין. כמות סבירה בכל פעם (לא פיצ'קי ממש אבל גם לא ענק). משהו שיהיה במחיר סביר.
אם למישהי יש ויכולה להמליץ מניסיונה על דגם מסוים, ששמעה או מכירה מקרוב.
נראה לי שעדיף יחסית מכשיר פשוט וממוקד למטרות האלה. אולי מכשיר משוכלל ועם יותר מידי פונקציות עשוי יותר להתקלקל, וגם יש לי בנוסף מג'ימיקס ומיקסר קנווד כולל גם בלנדר, בצקים והקצפה.
תודה רבה ושבת שלום!

שרה עטיל

משתמש מקצוען
אני אשמח להמלצה למיקסר לשימוש ביתי. עושה חלות - יכולה לעשות כל קילו בנפרד אבל מפעילה 10 דקות לכל קילו. אז צריכה מיקסר טוב
וגם כמובן טוב להקצפה
וגם משהו לא יקר מדי
כמה ואט צריך ? ואיזה חברה?

היה לי מורפי ריצרד - שרד כ15 שנים עם כמה תיקונים... אשמח למשהו חזק יותר
אבל מרוב שפע הדגמים אני מבולבלת...

אשמח לעזרתכן.תודה רבה !!
מקפיצה
זקוקה גם לעזרה והמלצה בנושא

ch1

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מכירים את המיקסרים של בוש MUM9A66N00 או MUM9A66R00?
או שיש המלצה למיקסר אחר שיתאים גם להקצפה וגם לבצקים (שיוכל ללוש גם 3 ק"ג)?
תודה מראש!

r.e.d.

משתמש מקצוען
קבלתי מתנה את הסט הזה מפוד אפיל.
מישהו יודע מה המיוחד בסיר הזה? מה עושים איתו?
והם יש מתכונים מיוחדים בשביל זה?

1663233247171.png

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מכירים את המיקסרים של בוש MUM9A66N00 או MUM9A66R00?
או שיש המלצה למיקסר אחר שיתאים גם להקצפה וגם לבצקים (שיוכל ללוש גם 3 ק"ג)?
תודה מראש!
מצטרפת לבקשה
מנסיונכם/ן, איזה מיקסר יכול לעבד בשמחה ובנחת 3 ק"ג קמח?

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קבלתי מתנה את הסט הזה מפוד אפיל.
מישהו יודע מה המיוחד בסיר הזה? מה עושים איתו?
והם יש מתכונים מיוחדים בשביל זה?

צפה בקובץ המצורף 1209231
טיגון ציפס
כמו בחנויות פלאפל, מוציאים את הציפס יחד עם הרשת וכל השמן נשאר בסיר.

אידוי - שמים את התחתית עם החורים בסיר, מים ואת הירקות שרוצים לאדות מעל.

#מולטי#

משתמש מקצוען
לי יש מיקסר של דאבו דגם 5740.
מיקסר מהמהם למי שמכינה הרבה בצקים.
עובד תותח , בשקט וקל מאוד לניקוי.
ומעל הכל הוא מיועד להכנת בצקים ולכן לא נהרס מהלישה.
בדגם שלי רשמית ניתן ללוש עד 2ק"ג קמח/3 ק"ג בצק בכול פעם.
מגיע עם קערות ענקיות ולכן אין סיבה שיגלוש החוצה.

קניתי דרך:
רחלי יוליס
054-276-9954

החסרונות : יקר, כבד (יושב אצלי תמיד על השיש בתכנון לבנות לו ארון)
את עדיין מרוצה ממנו?
איך הוא בלישת 2 ק"ג בצק?
נשאר עומד יציב?
אשמח לכל מידע על דאבו 5740

אמיליה

משתמש מקצוען
עדיין רלוונטי?
אשמח לעזרה ולהמלצה על אופה לחם מומלץ, עד 400 שקלים, עם פירוט יתרונות וחסרונות לכל דגם שתמליצו.. ממש תודה למי שיענה/תענה!
קניתי אופה לחם של מורפי ריצארדס, הדגם הגדול ב450 ש"ח
אפשר לראות את המפרט פה
צפה בקובץ המצורף 1664655748262.webp
אבל גיליתי שהוא לא מתאים לבצק מכוסמין מלא
מוכרת לאחר 3 ניסיונות שימוש בלבד- ב300 ש"ח
הוא במצב מעולה כמו חדש.
כמובן שהכל נוסה עם מוצרים חדשים בכשרות מהודרת
אם רלוונטי, נמצאת בירושלים וניתן לפנות למייל almog.j1 בגימייל

ספרנוביץ

משתמש פעיל
האם למישהו יש מידע על מכשיר של נינג'ה שמתאים גם לבצקים?
אני מדברת על הכנת 2 קילו בצק כל שבוע

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עדיין רלוונטי?

קניתי אופה לחם של מורפי ריצארדס, הדגם הגדול ב450 ש"ח
אפשר לראות את המפרט פה
צפה בקובץ המצורף 1217891
אבל גיליתי שהוא לא מתאים לבצק מכוסמין מלא
מוכרת לאחר 3 ניסיונות שימוש בלבד- ב300 ש"ח
הוא במצב מעולה כמו חדש.
כמובן שהכל נוסה עם מוצרים חדשים בכשרות מהודרת
אם רלוונטי, נמצאת בירושלים וניתן לפנות למייל almog.j1 בגימייל
אני מאמינה שמתאים,
צריך להפחית מים,
כוסמין סופח הרבה פחות מים מקמח רגיל

MAXIMOM

משתמש חדש
מדי פעם עולות בפורום שאלות לגבי אופן השמוש באביזרי מטבח, בישול ואפיה שונים.
כמו"כ אנו עדות לבקשות להמלצה על מיקסר, תנור וכיוצ"ב
האמת-
מקומם של שאלות מהסוג הזה הוא באא"ר. ועד עתה העברנו נושאים כאלו לאא"ר.
...
נושא כזה שיפתח באשכול חדש, יועבר לכאן על פי שיקול דעת של נחיצות האשכול לגולשים.

MAXIMOM

משתמש חדש
תודה למנהלות על האפשרות להעלות כאן בפורום שאלות בנושא כלים למטבח.
לפני שקראתי את הבקשה לשרשר את זה לכאן, העליתי לפורום בטעות בקשת המלצה תנור. אשמח אם תעבירו אותה לכאן.
אבל אם הצעות לייעול- אשמח להביע את דעתי:
האופציה של שרשור אחד שלתוכו מעלים שאלות על מכשירים שונים מעמיסה ומבלבלת אותי. באותה התכתבות יש שאלות על מיקסרים, אופי לחם, סכינים ועוד. כשהודעה אחת עונה לזו ששאלה על מכשיר פלוני, וההודעה שאחריה מיועדת לכלי אחר. נוצר בלגן והרבה מידע לא רלוונטי למי שמחפש. מה דעתכן? אולי כן כדאי לפתוח שרשורים נפרדים לכל נושא?

וייס1

משתמש מקצוען
אשמח להמלצות למיקסר.
(לא קנווד)
כן מציינת שאנחנו מכינים הרבה בצקים, וצריכה גם שההקצפות תהיינה טובות.
אם תוכלו להחכים לכוון אותי, אשמח מאוד

יאיר155

משתמש רשום
גם לי יש דאבו בדגם המצוין למעלה ואני מאד מרוצה ממנו גם מבחינת הבצק וגם מבחינת הקצפות. הכל יוצא אורירי מאד והפעולה שקטה והקערה מוארת. החיסרון היחיד שהוא יקר יחסית לאחרים כמעט פי 3

AMERICAN ENGLISH

משתמש חדש
אני ממליצה על קנווד....
רק קנווד
ובלי חיקויים זולים ועלובים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה