דרוש מתכון מה לעשות עם מלאאא קצפת צמחית?

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
רעיונות למתכונים קלים שיגמרו את זה הכי מהר

יוגורט

משתמש מקצוען
קרמונים
לעוגות זה יכול להיות טוב. בגלל החומר משמר. את מכינה תבנית וכל השבוע היא טריה

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
זה בקופסא ענקית לא באריזות רגילות של סופר
משו כמו תכולה של 20 קופסאות יחד
אז תחלקי ותקפיאי. מה הבעיה?
כך בדיוק עובדות כל המכירות הביתיות של הקצפות. קונים גלון ומחלקים לכוסות/ קופסאות

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
קרמונים
לעוגות זה יכול להיות טוב. בגלל החומר משמר. את מכינה תבנית וכל השבוע היא טריה
מתכון?
חיפשתי קרמונים בגוגל לא מכיל ריץ המתכון הזה

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אז תחלקי ותקפיאי. מה הבעיה?
כך בדיוק עובדות כל המכירות הביתיות של הקצפות. קונים גלון ומחלקים לכוסות/ קופסאות
רגע
של המכירות צריך לדלל במים
גם שלי?
וכמה צריך לשים בכל שקית? 250 גרם או פחות בגלל העניין של המים?

avinewborn

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אולי יש איזה מתכון שהוא בלי הקצפה?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
רגע
גם שלי?
שנים שאני לא משתמשת בריצ'.
חושבת שזה תלוי בחברה שיש לך. אולי תבדקי מה שרשום ע"ג האריזה.
מה שידוע לי - בד"כ אריזות גדולות צריך לדלל[

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי מתכון של עוגת שוקולד עם חצי ריצ' בבלילה ועוד חצי בציפוי.
עוגה מעולה.
מעניין אותך?

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
תלוי של איזה חברה יש כאלו שצריך להוסיף יותר או פחות תבררי אצל כאלו שיש להם מכירה הם מקפיאים את זה בכוסות חד פעמי עם מכסה

יוגורט

משתמש מקצוען
אני לא מוצאת את המתכון אבל זוכרת את החומרים, את הכמויות לא:
קצפת צמחית להקצפה.
חבילת שוקולד או 2 מריר
ממיסים בבן מארי עם כוס חמאת בוטנים טבעית.
מערבבים בעטיפה עם הקצפת .
מקררים, מגלגלים וטובלים באגוזי לוז מסוכרים.

I) AM)

משתמש מקצוען
אפשר להכין שייקים ולהקפיא לקיץ, ממש טעים

bnoya

משתמש מקצוען
רגע
גם שלי?
אם זה כמות גדולה, מן הסתם זה לא מדולל, על כל כוס ח"פ של קצפת לא מדוללת צריך לשים חצי כוס מים.
והכי פשוט זה להקפיא בכוסות ח"פ

ז'אנט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם זה כמות גדולה, מן הסתם זה לא מדולל, על כל כוס ח"פ של קצפת לא מדוללת צריך לשים חצי כוס מים.
והכי פשוט זה להקפיא בכוסות ח"פ
מוסיפים את המים בהפשרה ולא לפני ההקפאה. אז משתמשים לפי הצורך.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תכיני כמה גלידות ומוסים למקפיא
ואת השאר או שתחלקי לשכנים או שתזרקי לפח
עוד כמה תקפיאי בכוסות חד פעמיות מכוסות בנילון
רק אל תכיני מלא דברים עם קצפת צמחית ותאכלי אותם כי חבל על הקצפת
כי זה מוצר לא הכי בריא במדף....

שמעתי פעם אמרה חכמה-
אם טעית פעם אחת על תעשי עוד שרשרת של טעויות כדי לתקן אותה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה