סינונים מה יש לכם לומר על אתרוג?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
זה ממש לא נורמלי הנקודה הזו
אני רכשתי אצליכם כרטיס סים כזה בדעה שיש לי אפשרות לקבל סינון לכמה 2 מחשבים
וזה לא עובד
וכעת אני נאלצת לבטל את המנוי ולעבור לסינון חדש
חבל לי מאוד כי ממש נהנתי מאתרוג!

זה בשורה גדולה רק שיקרה בהקדם.

הלוואי
מזה בהקדם?

התסכול מובן
בקרוב ממש- קרי בשבועות הקרובים בעזרת ה'. יותאם הציוד ליותר ממכשיר אחד.

אברכית +

משתמש פעיל
יש לי שאלה -
חברה שלי שיש לה אתרוג אמרה שיש "עזרת נשים" ופתוח לה שם דברים שממש הייתי בהלם
נשמע לי מוזר, מה ההגיון? מאיפה אתם יודעים אם הגולש הוא גבר או אישה? זה ממש הכשלה מבחינתי!
אני יודעת שיש דרגות בסינון ושזה לא הסינון הכי חזק, אבל בפרסומים שלהם זו חסימה שמאושרת על ידי גדו"י וגם נותנים להם לפרסם ביתד נאמן...
איך זה יתכן??

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
יש לי שאלה -
חברה שלי שיש לה אתרוג אמרה שיש "עזרת נשים" ופתוח לה שם דברים שממש הייתי בהלם
נשמע לי מוזר, מה ההגיון? מאיפה אתם יודעים אם הגולש הוא גבר או אישה? זה ממש הכשלה מבחינתי!
אני יודעת שיש דרגות בסינון ושזה לא הסינון הכי חזק, אבל בפרסומים שלהם זו חסימה שמאושרת על ידי גדו"י וגם נותנים להם לפרסם ביתד נאמן...
איך זה יתכן??

מתחם נשים מיועד לנשים הזקוקות לאופציה הזו לצרכי פרנסה, לימודים או קניות והוא משפיע על התמונות באתרים בלבד ולא פותח או סוגר יותר אתרים.
האישור לכניסה למתחם ניתן על ידי וועדת הרבנים של בד"צ בני ברק בלבד ועל פי שיקול דעתם ו/או הבירור שהם עשו.

השימוש במתחם נשים נועד לתת פתרון טכנולוגי ומפוקח לאותן נשים שצריכות לכך ויש להשתמש בו בזהירות.
בדיוק לשם כך, הכניסה למתחם מחייבת:
1. אישור ראשוני מוועדת הרבנים.
2. כניסה לאזור האישי על ידי קוד.
3. פתיחת המתחם על ידי קוד חד פעמי שנשלח לטלפון הלקוחה.
4. בכל מקרה ישנו טיימר אוטומטי לכיבוי המתחם, כך שגם אם הלקוחה שכחה לכבות את המתחם- הוא כבה אוטומטית.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מבין איך אתרוג אמור לשמש לצרכי פרנסה
אתמול ישבתי עם מוזיקאי באולפן שלו עם סינון אתרוג כל מה שהייתי צריך היה חסום ברמה שהוא אמר לי טוב בא אני יתחבר לרשת אחרת ואז נמשיך...
מיותר לציין שאלו דברים שפתוחים בסינון אחר

The Point Art Studio

מיתוג | עיצוב | UXUI
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא מגיבה בדר"כ...מקווה שיהיה לתועלת מה שכתבתי :)

אני עברתי לאחרונה מנטפרי לאתרוג
והרבה יותר מרוצה
לא מושלם אבל לפחות יש שירות!
יש אפשרות של תמיכה דרך הוואצאפ והם באמת עוזרים
אבל עדיין שומרים מבחינת דברים שיכולים להיות בעייתיים
נכון שיש דברים שהיה פתוח בנטפרי ובאתרוג חסום אבל גם ההפך
בנטפרי הרגשתי שכאילו מכריחים אותי להיות תחת הכללים שלהם ולא תחת ההעדפות שמתאימות לי אישית
התחיל להרגיש לי כמו הסמינר אז ברחתי :(
מתנלת שזה נשמע כ"כ גרוע אבל זאת היתה החוויה האישית שלי...
וזה יוצא אותו מחיר אגב בסופו של דבר
ולגבי העזרת נשים
פתוח רק דברים שבאמת מתאימים לנשים
אתרים כמו זארה ואסוס חסום (שיש שם תמונות זוועה)
וגם בתוך המתחם המון תמונות עדיין מטושטשות

אברכית +

משתמש פעיל
מתחם נשים מיועד לנשים הזקוקות לאופציה הזו לצרכי פרנסה, לימודים או קניות והוא משפיע על התמונות באתרים בלבד ולא פותח או סוגר יותר אתרים.
אני לא מבינה כ"כ מה ההגדרה של נשים הזקוקות לכך לצורך קניות?
חברה עם חסימה של אתרוג שלחה לי צילומי מסך של שמלות מאיזה אתר בגדים שהייתי ממש בשוק!!
והיא אמרה לי שזה באמת רק עם קוד ורק למספר שעות מוגבל, לא חושבת שזה מתיר את הדבר.
אני כותבת את זה לא כדי לעשות סתם בלגאן, מבטיחה שאין לי שום אינטרס פה.
פשוט עכשיו אני רואה שהרבה עוברים לאתרוג אז זה מעצים לי את התמיהה איך מאפשרים דברים כאלו.

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
לא מבין איך אתרוג אמור לשמש לצרכי פרנסה
אתמול ישבתי עם מוזיקאי באולפן שלו עם סינון אתרוג כל מה שהייתי צריך היה חסום ברמה שהוא אמר לי טוב בא אני יתחבר לרשת אחרת ואז נמשיך...
מיותר לציין שאלו דברים שפתוחים בסינון אחר
שפע הסרטונים הפתוחים ביוטיוב למשתמשי אתרוג הוא עצום ואין לו מתחרה. באתרוג יש כיום כמעט מיליון סרטונים שכבר סווגו ופתוחים באתרוג! זה כולל שירים, שיעורים, הדרכות ועוד ועוד
יש לשים לב, כי בשביל למצוא את המתבקש יש לחפשו בגוגל ולא בסרגל החיפוש של יוטיוב עצמו.
השפע הוא עצום, מסונן ומדויק, ונמצא כבר ביוטיוב עצמו.

לדוגמא, במידה ואתה מחפש שיר של אברהם פריד, יש לכתוב בגוגל אברהם פריד יוטיוב (או שם השיר עצמו, או גם וגם..) ומיד יפתח ביוטיוב מעבר לשיר עצמו, גם סרטונים ושירים הקשורים לשיר, והכל מסונן ברמת אתרוג!

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שפע הסרטונים הפתוחים ביוטיוב למשתמשי אתרוג הוא עצום ואין לו מתחרה. באתרוג יש כיום כמעט מיליון סרטונים שכבר סווגו ופתוחים באתרוג! זה כולל שירים, שיעורים, הדרכות ועוד ועוד
יש לשים לב, כי בשביל למצוא את המתבקש יש לחפשו בגוגל ולא בסרגל החיפוש של יוטיוב עצמו.
השפע הוא עצום, מסונן ומדויק, ונמצא כבר ביוטיוב עצמו.

לדוגמא, במידה ואתה מחפש שיר של אברהם פריד, יש לכתוב בגוגל אברהם פריד יוטיוב (או שם השיר עצמו, או גם וגם..) ומיד יפתח ביוטיוב מעבר לשיר עצמו, גם סרטונים ושירים הקשורים לשיר, והכל מסונן ברמת אתרוג!
בד''כ מי שצריך אינטרנט לצרכי פרנסה זה אומר שהוא צריך גישה לאינטרנט עבור תוכנות ולא לווצאפ או לסרטונים. לדוגמה משתמשי אדובי יש להם גישה לקרייטיב לקלאוד בשביל להוריד את מה שהם צריכים (נראה לי ככה זה נקרא)
בבדיקות שלי כל תוכנות המוזיקה המצריכים גישה לאינטרנט חסומים באתרוג בצורה גורפת.
(ליודע למה כתבתי כאן את הפוסט שלי היות וזה מצטרף לרשימת הוויכוחים הבלתי נגמרת: קורג ימהה. קיובס פרוטולס. וויז'ניץ בעלזא וכן הלאה)

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
חברה עם חסימה של אתרוג שלחה לי צילומי מסך של שמלות מאיזה אתר בגדים שהייתי ממש בשוק!!
והיא אמרה לי שזה באמת רק עם קוד ורק למספר שעות מוגבל, לא חושבת שזה מתיר את הדבר.
פשוט עכשיו אני רואה שהרבה עוברים לאתרוג אז זה מעצים לי את התמיהה איך מאפשרים דברים כאלו.
כפי שכבר הבנת, מתחם נשים הינו מתחם המיועד לגלישה לצורך ספציפי ולנשים בלבד,
אנו עושים כמיטב יכולתנו למקסם את יכולות הסינון גם במתחם זה אפילו שהגדרת הסינון בו מיועדת לנשים ולצורך המדובר ועל כן האזהרה נשארת על המסך לאורך כל זמן הגלישה מתוך מטרה לצאת ברגע הראשון האפשרי ולהזכיר את הסיכון.

ככל וישנה תמונה שאינה ראויה גם למתחם זה, אנו מבקשים מהגולשות לדווח לנו מידית על ידי תוסף אתרוג (לחיצה ימנית על התמונה) ואנו מטפלים בה והיא תחסם מידית.

חשוב להזכיר, כי מתחם הנשים נוצר על מנת לתת מענה לצורך ובמקביל לנסות ולהישאר מוגנים ככל האפשר.
שימו לב, כי מדיניות ההגנה באתרוג נכתבה על ידי וועדת הרבנים של בד"צ בני ברק ואנו פועלים לפי הדרכתם בלבד.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
@אינטרנט אתרוג שאלה לי אליך בשביל הסקרנות כשחברה משתפת את העובדים שלה קובץ בדרייב האם באתרוג זה נפתח?

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד
בבדיקות שלי כל תוכנות המוזיקה המצריכים גישה לאינטרנט חסומים באתרוג בצורה גורפת.

נשמח לקבל ממך את רשימת התוכנות איתן אתה משתמש כדי שנוכל לבדוק ולתת מענה.

גולשים יקרים,
באופן כללי, ברגע שאתם נתקלים בחסימה, קיימים מגוון דרכים לפנות לצוות התוכן שלנו לבקשות פתיחה ובדיקה או לפתרון הבעיה.
בצורה זו תוכלו לחסוך זמן ועוגמת נפש וכך לעבוד ולגלוש בצורה חלקה.

נשמח לדבר אתכם, דרכי הפניה:
- צ'אט עם נציג באתר אתרוג
- או במספר הוואטספ 052-5525720

אינטרנט אתרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום גולד

תותית י.

משתמש מקצוען
@אינטרנט אתרוג ,
יש לי מחשב אחד שמותקן עליו נתיב,
ומחשב אחד בלי כלום והאינטרנט בבית(ראוטר 019) הוא של נטפרי
אני מעוניינת לצאת מהבית עם המחשב של נתיב ולגלוש בו..בסטיק
הבעיה, שאני לא מעוניינת לשלם שוב פעם על סינון לסטיק
השאלה אם יש אפשרות להגדיר סטיק שיוכל להתחבר רק למחשב אחד?
תודה רבה

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@אינטרנט אתרוג ,
יש לי מחשב אחד שמותקן עליו נתיב,
ומחשב אחד בלי כלום והאינטרנט בבית(ראוטר 019) הוא של נטפרי
אני מעוניינת לצאת מהבית עם המחשב של נתיב ולגלוש בו..בסטיק
הבעיה, שאני לא מעוניינת לשלם שוב פעם על סינון לסטיק
השאלה אם יש אפשרות להגדיר סטיק שיוכל להתחבר רק למחשב אחד?
תודה רבה
השאלה לא ברורה
איך את גולשת עד היום מחוץ לבית?

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@אינטרנט אתרוג
אולי אתם תוכלו לעזור.

אנחנו בנין בלי טופס 4 ממודיעין עילית ישנו חיבור חשמל זמני בזק כבר חיברו את הבניין
אבל יש לנו צורך בחיבור סיב אופטי (עבודות גרפיקה ווידאו כבדות משקל...)
שכבר נפרס בבניין לטענת הטכנאי שהוזמן חסר ארון תקשורת,

האם תוכלו לעזור בקידום העניין ?
אם כן תיצרו איתי קשר במייל chnn148917 שטרודל גימייל וכו'.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא גולשת..
במילים קצרות, השאלה היא אם יש אפשרות לקנות סטיק וסים ללא חסימה שיוכל להתחבר רק למחשב אחד?
ברור שאפשרי כל סים ללא סינון
אבל אין דרך להגביל את זה למחשב אחד רק בסים של אתרוג יש חסימה מובנית למחשב אחד.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בקניון מותר לך לראות כל זה?
סתם מעניין.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה