מה יכול להיות אם יורדים כל הזמן במשקל אפילו שמנסים לעלות?

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
מישהו שאני מכירה, ביקש ממני לשאול- הוא יורד כל הזמן במשקל- כבר 6 קילו בחצי שנה, בלי שהוא רוצה.. הוא אוכל דברים משמינים, ושום דבר לא עוזר... עוד שניה הוא בתת משקל... מישהו שמע על התופעה??

חוחית

משתמש סופר מקצוען
מישהו שאני מכירה, ביקש ממני לשאול- הוא יורד כל הזמן במשקל- כבר 6 קילו בחצי שנה, בלי שהוא רוצה.. הוא אוכל דברים משמינים, ושום דבר לא עוזר... עוד שניה הוא בתת משקל... מישהו שמע על התופעה??
שילך לרופא.
יכולות להיות לזה כל מיני סיבות...

שידרוגים

משתמש מקצוען
לבדוק
יכול להיות יתר פעילות בלוטת התריס

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
טוב תודה, אני אגיד לו... מקווה שמה שכתוב פה ישכנע...

חוחית

משתמש סופר מקצוען

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
אמרתי לו את התגובות כאן, והוא ביקש להוסיף שהוא נמצא עכשיו (ובכל השנה האחרונה) בתקופה של לחץ מאוד, והוא גם בקושי ישן בלילה- 4-5 שעות בממוצע. זה יכול להיות קשור?

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אמרתי לו את התגובות כאן, והוא ביקש להוסיף שהוא נמצא עכשיו (ובכל השנה האחרונה) בתקופה של לחץ מאוד, והוא גם בקושי ישן בלילה- 4-5 שעות בממוצע. זה יכול להיות קשור?
אני לא רופאה,
אבל זה יכול להיות קשור לבלוטת התריס.
מה הבעיה ללכת לרופא?

רוזוליה

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם הליקובקטור יכול להיות גורם

פרפר

משתמש מקצוען
בשני מקרים אצלנו במשפחה ירידת משקל הייתה תמרור אזהרה.
רמת החומרה הייתה שונה לחלוטין.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
שאלה ראשונה ששואל גסטרו את הפציינט :
'האם יש ירידה לא מוסברת במשקל..'
אם התשובה היא 'כן ולאורך זמן'
הוא מטיס לקולונוקוספיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה