מה יותר מומלץ נקדנית או סנופי??

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איזו תוכנה יותר מומלצת לניקוד
נקדנית או סנופי???
אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות לשתי התוכנות:)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה מאוד עזר לי

ברור לי הענין שצריך לדעת כללי ניקוד ולא לסמוך על התוכנה.
אני מבררת בשביל אחותי שהתנסתה על נקדנית, ובעלי עובד על סנופי ומאוד מרוצה.
ועכשיו היא צריכה להחליט איזה מהם היא רוכשת.
לכן בעיקר מה שחשוב לי זה לשמוע ממנקדים/ות מקצועיים באיזה תוכנות הם משתמשים? ומה היתרונות והחסרונות.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נקדנית (בגירסה המתקדמת)

ברכות

משתמש רשום
אין כמו "נקדנית"

עברתי כבר כמה תוכנות, וזו התוכנה האמינה והמקצועית ביותר בתחום.
כמובן שהמשתמש חייב לדעת את כללי הניקוד, אך בתור כלי עבודה הוא היעיל ביותר בתחום.
ובמיוחד שלאחרונה שידרגתי ל"נקדנית 3" שיש בה חידושים מדהימים שלא קיימים בשום תוכנת ניקוד. ואין ספק שזו התוכנה החזקה המתקדמת והטובה ביותר. והמחיר הוא כלום לעומת רווח זמן העבודה שמתקצר ע"י השימוש בה.
אפשר לראות באתר שלהם. מה חדש בנקדנית 3
מי שלא מנקד קבוע יהנה במחיר זול יותר, מ"נקדנית 2" שהיא בהחלט ג"כ תוכנה נוחה ויעילה מאד.

טקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני גם ממליץ מאוד נקדנית בפרט לספרי קודש והמחיר יחסית לא יקר וזה גם מורכב על אופיס שזה מעלה נוספת מאשר תוכנה חיצונית אפשר לדוגמא לעבוד על קובץ של לקוח ולהחזיר לו את אותו קובץ באותה צורה רק מנוקד וכו' וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה