דרוש מידע מה יותר חסכוני בדלק, מאזדה 3 או טיוטה קורולה?

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך

לילי 1

משתמש מקצוען
הטויוטה 2008 רובוטית שלי עושה 500 ק"מ לטנק(50 ליטר) 1/10 בנסיעות בתוך העיר. בירושלים עם עליות וירידות חדות בכל נסיעה.
בתקופות שמשלבת עם נסיעות מחוץ לעיר מגיעה ל600 ק"מ לטנק.

• תודה
Reactions: szn

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מהמחיר של יד 2 מורידים 2,3 אלף.

לא ידוע לי שעד כדי כך אפשר להוריד.

בכל מקרה כאן לא בטוח שאני יצליח להוריד, זה רכב שמור מאד שהיה אצל אשה מבוגרת כבר הרבה שנים.

נערך לאחרונה ב:

זה בדיוק

משתמש פעיל
הרכב שווה את המחיר, אבל למניעת זיופים שקיימים הרבה במאזדה 3 - בדוק ברשיון הרכב את תאריך הבעלות - כדי לראות שאכן האוטו היה הרבה זמן אצל אותה אשה שלא נסעה הרבה כאמור, וכן את הקילומטראז' של האוטו בטסט האחרון, בדוק אם לא נראה שעבר מעט מדי מאז.
ראיתי לא פעם, רכבים שמד האוץ עמד על ק"מ נמוך ממה שרשום ברשיון...

• תודה

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
לא ידוע לי שעד כדי כך אפשר להוריד.

בכל מקרה כאן לא בטוח שאני יצליח להוריד, זה רכב שמור מאד שהיה אצל אשה מבוגרת כבר הרבה שנים.
עם גישה ומחשבה כזו מראש, באמת נמוכים הסיכויים להוריד אותו 'עד כדי כך'...

• תודה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
הרכב שווה את המחיר, אבל למניעת זיופים שקיימים הרבה במאזדה 3 - בדוק ברשיון הרכב את תאריך הבעלות - כדי לראות שאכן האוטו היה הרבה זמן אצל אותה אשה שלא נסעה הרבה כאמור, וכן את הקילומטראז' של האוטו בטסט האחרון, בדוק אם לא נראה שעבר מעט מדי מאז.
ראיתי לא פעם, רכבים שמד האוץ עמד על ק"מ נמוך ממה שרשום ברשיון...

מה הכוונה שקיימים הרבה זיופים במאזדה 3? לאיזה זיופים אתה מתכוון?

כשאתה אומר שהרכב שווה את המחיר, אתה מתכוון שזה המחיר הרגיל בשוק או שיש כאן מחיר טוב?

זה בדיוק

משתמש פעיל
מה הכוונה שקיימים הרבה זיופים במאזדה 3? לאיזה זיופים אתה מתכוון?

כשאתה אומר שהרכב שווה את המחיר, אתה מתכוון שזה המחיר הרגיל בשוק או שיש כאן מחיר טוב?
זיופים - אכן לא הסברתי, כוונתי לזיופים בקילומטראז' של האוטו.

מחיר - המחיר של האוטו בשוק זול בהרבה מקורולה. וזה מה שכתבתי ששווה את המחיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה