מה זה return?

Meni770

משתמש צעיר
D I G I T A L
היי חברים, אני התחלתי ללמוד עכשיו CODE ואשמח אם מישהו יוכל להסביר לי יותר על הפונקציה return
לא ממש הבנתי מהדוגמה הזו..
Screenshot_34.png

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
היי חברים, אני התחלתי ללמוד עכשיו CODE ואשמח אם מישהו יוכל להסביר לי יותר על הפונקציה return
לא ממש הבנתי מהדוגמה הזו..
RETURN זה סיום פונקציה והחזרת ערך ממנה.
לדוגמה אם אתה כותב פונקציה שמחברת בין שני מספרים A וB, אתה רוצה לקבל את הערך שיוצא מהפונקציה כדי להשתמש בו הלאה, אתה "מקבל" אותו באמצעות RETURN
ככה:
JavaScript:
function חבר_מספרים (מספר_1, מספר_2){
    סכום = מספר_1 + מספר_2

return סכום

}

//או יותר נכון ככה:

function sum_numbers(num_1, num_2){
    // חיבור שני מספרים המיוצגים על ידי שני פרמטרים של הפונקציה, ושמירתם בתוך המשתנה הנקרא sum
    var sum = num_1 +  num_2

// "חשיפת" המשתנה SUM החוצה כך שפונקציות אחרות יוכלו להשתמש בו.
    return sum
}

console.log(sum_numbers(3,4)) // אם השתמשת בריטרן, הקונסולה תחזיר את הערך 7

console.log(sum_numbers(3,4)) // אם לא השתמשת בריטרן, הפונקציה לא מחזירה כלום, ולא יודפס בקונסולה כלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה