דרוש מידע מה זה אומר? התקשרו ממשרד הבריאות???!!

אני1000

משתמש מקצוען
במשך היום הטלפון לא היה ממש קרוב אלי. וראיתי שנכנסה שיחה עם ה 999 בסוף. נחרדתי כי בדקתי והתברר לי שזה המספר של משרד הבריאות.. ניסיתי לחזור למספר אך אין אפשרות חיוג למספר זה.
מהזה אומר? שזו היתה שיחת התראה לבידוד???? למה לא מתקשרים שוב אם לא היה מענה?
ועוד יותר תמוה. בפלאפון הזה יש לי 2 סימים [אחד לצורך עבודה] ז"א שאם הפלאפון שלי היה קרוב לחולה מאומת. אז גם בסים השני היה אמור להופיע שיחה על צורך בבידוד...
אז לכאורה התקשרו אלי לצורך אחר? אם כן. למה ומדוע????

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
במשך היום הטלפון לא היה ממש קרוב אלי. וראיתי שנכנסה שיחה עם ה 999 בסוף. נחרדתי כי בדקתי והתברר לי שזה המספר של משרד הבריאות.. ניסיתי לחזור למספר אך אין אפשרות חיוג למספר זה.
מהזה אומר? שזו היתה שיחת התראה לבידוד???? למה לא מתקשרים שוב אם לא היה מענה?
ועוד יותר תמוה. בפלאפון הזה יש לי 2 סימים [אחד לצורך עבודה] ז"א שאם הפלאפון שלי היה קרוב לחולה מאומת. אז גם בסים השני היה אמור להופיע שיחה על צורך בבידוד...
אז לכאורה התקשרו אלי לצורך אחר? אם כן. למה ומדוע????
אם אני מבין נכון אז מה שאתה רוצה לשמוע זה ש...
אתה חייב להיכנס לבידוד עד שיוברר לך מה הם רצו ממך!
:cool:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה