התייעצות מה הקטע באשכולות שננעלים...?!

מצב
הנושא נעול.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לאחרונה פרוג עובד על מצב של "נעילת יתר", כגון על האשכולות בנושא חיסונים או ה"חינוך ביתי" בתואנה שמידע על חיסונים לא צורכים מהרשת, זה נכון! אך האם יש מצב שהאשה נכנסת לבית בהיסטריה וצועקת
:eek::eek::eek::eek::eek: מוישיייי.... קראתי בפרוג על דודה של אחות של ניקית בפרוג שהתעטש אחרי חיסון, מהיום.... אין חיסונים!!!
או לחלופין "מירהל'ה... "מהיום את לא עובדת,את יושבת בבית עם הילדים ועוברת לחינוך ביתי ומלמדת אותם על אפקט החממה... ראיתי ב"פרוג" כפרית שמאוד המליצה"...
נו... באמת האם כך זה עובד?!
זה בדרך כלל מגיע מחשיבה מקורית, (למצדדים) או מגישת "איפכא מסתברא" (לשוללים), ולא כזה מהר קריאת אשכול משפיע בנושאים אלו, האשכול תורם להחלפת מידע או לתמיכה במצדדים והשוללים.
וחוץ מזה, כמו בצפרדעי מצרים כל אשכול על חיסון שננעל קמים שניים תחתיו.
זה נכון שבמקרים של בוטות \ירידה לפסים אישים יש למחוק את ההודעה אך לא לנעול...
מנהלים... זה שאלה לגיטימית אי"צ לנעול אותי...;);););)
עריכה: השאלה היא כמובן אחרי הערכה עצומה למנהלים המסורים (@מרשמלו וכו') שטובעים בים המלל ומנווטים בהצלחה את ספינת "פרוג".

נערך לאחרונה ב:

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
האשכולות האלו ננעלים לא בגלל התוכן המקורי שלהם,
אלא דווקא בגלל שהם סוטים מהנושא ומתחילים לרוץ למקומות לא ראויים,
את לא רואה את זה כי אנחנו מוחקים.
בד"כ קורה כשהאשכול מוצה מכל הכיוונים הרלוונטיים,
ואז - סימן בדוק שהגיע הזמן לנעול...

בונבוניירה פיקנטית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גלגולו של אשכול:

הוא היה עסיסי מתוק וטעים
מלא במיץ ווטימין
היה בו תחושה ואוויר שמנעים
התחיל הוא ברגל ימין
ויום אחד בהיר או חורפי
איש לא ידע הסיבה
החל לזגזג, לצלוע איטי
לאבד ת'כיוון וסביבה
אז אפשר לחכות שיבין הוא לבד
ואולי יתעשת יאמר 'די'
מפסים אישיים עד נושא שנרעד
או בינה יתרה של מידי
אבל עד שיפול ויבריק אסימון
יש צופה ולוקחי המוסר
ומוטב לנעול אלפי ומליון
מאשר פעם אחת מאוחר---

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
איזה צחוקים... כשהעלתי את האשכול בבוקר לא חלמתי שאני אפתח אשכול בנושא "... תתפללו בשקט" והוא ינעל, אפי שלדעתי הדיון היה יחסית ענייני ותועלתי.

נערך לאחרונה ב:

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מימי, ספציפית על האשכולות שדיברת- ובכן האשכול שלך בהחלט בעייתי, (גילוי נאות, גם אני למדתי בבית ספר ליטאי, כך שתביני שאני מראש הזדהיתי) אבל- מה לעשות זה נושא נפיץ. וברור שהוא ירד לפסים לא נכונים.
והאשכול של החינוך הביתי- קראתי כל תגובה ורק חיכיתי לשניה שמרשמלו תבוא לנעול.
את דעתי לא אכתוב רק אומר- שלא כל דבר הזוי שקורה בעולם אמור להגיע לאוזניים שלי.

עפולה

משתמש מקצוען
את דעתי לא אכתוב רק אומר- שלא כל דבר הזוי שקורה בעולם אמור להגיע לאוזניים שלי.
אתה בגישה של סתימת פיות?

אנשים מידיינים בנושא רציני. בעיניך דעתם היא הזויה. במקום לנמק כהלכה מה לדעתך הזוי בדעתם אתה פשוט יושב מצפה שיסתמו להם את הפה?!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מימי, ספציפית על האשכולות שדיברת- ובכן האשכול שלך בהחלט בעייתי, (גילוי נאות, גם אני למדתי בבית ספר ליטאי, כך שתביני שאני מראש הזדהיתי) אבל- מה לעשות זה נושא נפיץ. וברור שהוא ירד לפסים לא נכונים.
האשכול שלי לא בא לעסוק בנושא האם צריכים להתפלל כמו כולם, אלא על עצם ההצהרה הבומבסטית של המורה, וכיצד להגיב ע"ז,

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתה בגישה של סתימת פיות?

אנשים מידיינים בנושא רציני. בעיניך דעתם היא הזויה. במקום לנמק כהלכה מה לדעתך הזוי בדעתם אתה פשוט יושב מצפה שיסתמו להם את הפה?!
כשאנשים משתלחים אחד בשני, כותבים הודעות פוגעניות ברמה זו או אחרת, אשכולות שסטו מהנושא והפכו לפוליטיקה זולה, אשכולות שחשפו מידע מיותר שפה לא המקום. כן אשכולות כאלו צריכים להינעל. פה זה לא "הייד פארק" שכל אחד אומר מה שהוא רוצה, זהו אתר מקצועי שצריך לשמור על רמה מוסרית ומקצועית!

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעיניך דעתם היא הזויה
א. אני אישה
ב. אשמח לשיח יותר הולם, כתבתי ממקום פשוט, לא מתלהם ולא הולם.
ג. לא דעתם הזויה,דיברתי באופן כללי- שיש הרבה דברים הזויים, ולי אישית מוטב שלא לשמוע שהם קיימים בכלל (כמובן לא דיברתי על נושא החינוך הביתי, שזה מושג מוכר ויחסית נכנס) מאחר וזו דעתי האישית וכתבתי במפרוש שקראתי כל תגובה, לא ראיתי בו משו שלילי- אבל בהחלט שמחתי שהוא ננעל.
לדעתי יש גבול גם לפתיחות רעיונית.

אלי7 א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האשכול שלי לא בא לעסוק בנושא האם צריכים להתפלל כמו כולם, אלא על עצם ההצהרה הבומבסטית של המורה, וכיצד להגיב ע"ז,
השאלה שלך ברור הייתה במקומה, אבל גם היה ברור שיולכו את זה לדייון עירני ולא הכי מכבד. לכן נעלו.

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הייתי מנסה לפתוח את הדיון בנוגע למורה בפורום חדר מורים.
סביר להניח שהוא היה מתפתח למקומות אחרים לחלוטין, (בדיוק אלה שהתכוונת אליהם)
ולא היה ננעל.
עדיין אפשר לנסות.

I can do it

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
התגובות שם היו כל כך גזעניות,טומנות את הראש כמו בת יענה...העיקר לא לקרוא לילד בשמו-גזענות במיטבה...
לאחותי יש שכנה חילונית ויום אחד אחיין שלי אמר לה " את חילונית עם מכנס" והיא נפגעה ועשתה על זה רעש וכעסה על אחותי וצעקה וכו'
אחרי כל הרעש והבלאגן אחותי אמרה בפשטות : לא היה פוגע בי אם היתה מגיעה אלי חילונית ואומרת לי את חרדית עם חצאית"
לא הכל זה גיזענות, האמא לא היתה בכיתה היא לוידת באמת מה היה ובאמת מענין אותי איך תספר המורה את הסיפור.
גם אני בתור ליטאית קבלתי משפטים מחברות ספרדיות בהקשר לזה שהאשכנזים הם... מעולם זה לא פגע בי אני בטוחה שזה טוב לי להיות אשכנזיה ואף פעם לא הרגשתי רגשות נחיתות, גם אם חברה תגיד לי זה רק בגלל שאת אשכנזיה....

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
ת'אמת די מציתי עם הנושא, לאחר שיחה עם המורה לא כעסתי עליה פשוט רחמתי..., המנהלת כמובן הזדעזעה.

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לאחותי יש שכנה חילונית ויום אחד אחיין שלי אמר לה " את חילונית עם מכנס" והיא נפגעה ועשתה על זה רעש וכעסה על אחותי וצעקה וכו'
אחרי כל הרעש והבלאגן אחותי אמרה בפשטות : לא היה פוגע בי אם היתה מגיעה אלי חילונית ואומרת לי את חרדית עם חצאית"
לא הכל זה גיזענות, האמא לא היתה בכיתה היא לוידת באמת מה היה ובאמת מענין אותי איך תספר המורה את הסיפור.
גם אני בתור ליטאית קבלתי משפטים מחברות ספרדיות בהקשר לזה שהאשכנזים הם... מעולם זה לא פגע בי אני בטוחה שזה טוב לי להיות אשכנזיה ואף פעם לא הרגשתי רגשות נחיתות, גם אם חברה תגיד לי זה רק בגלל שאת אשכנזיה....
אבל יש כאלו שכן נפגעים...
ואין תועלת בהסברים לוגיים שזה לא פוגע.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה