עזרה מה הסיפור של וידאו טוב?

תמיד בעליה

משתמש מקצוען
רק אני לא מסתדרת איתו?
איך משיגים יותר מ-30 תוצאות לערך שבטוח יש לו יותר?

אלי מאיר

משתמש צעיר
עריכה תורנית
ניתן לעשות חיפוש ממוקד בגוגל עם הרבה מאפיינים מדוייקים (לדוגמא יוטיוב חיי הזיקיות האפורות בתל אביב וכו') ואז מוצאים את הסרטון שאושר למרות שאינו מופיע אוטומטית בקטגוריה המתאימה בוידאו טוב.
כמו"כ גם שם ניתן לחפש לפי מספר תגיות ולקוות שבאחד מהם יימצאו התוצאות הרלוונטיות בתוך שלושים הצדיקים אשר בקרבה
אגב, זה דבר טיפשי שמכביד על הציבור והיה עדיף להשאיר לכל אחד את הבחירה לכמה להגביל את עצמו! לא כל מי שרוצה סינון מחפש גם משגיח צמוד לביטול תורה וכדומה!

• תודה
Reactions: GRN

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אגב, זה דבר טיפשי שמכביד על הציבור והיה עדיף להשאיר לכל אחד את הבחירה לכמה להגביל את עצמו! לא כל מי שרוצה סינון מחפש גם משגיח צמוד לביטול תורה וכדומה!
מטרת פתיחת הנטפרי הייתה לטובת הציבור ולכן כדי למנוע מעצמם את נקיפות המצפון הם עושים את ההגבלה הזו - לדעתי

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
סורי על ההקפצה
למישו יש מושג איך מורידים כרגע וידאו + שמע מוידאו טוב??
אני מנסה ומנסה ולא הולך... נראה לי בדקתי כבר את כל האופציות שלהם ואין...
או שיורד רק שמע, או רק וידאו...
לא ברור לי מה קרה
גם האתר שדרכו ההורדה התבצעה עד היום, לא עובד כבר...
למה?

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@אנטיפטרוס תעתיקו את כתובת הסרטון ותורידו דרך התוכנה הזאת, עובד בנטפרי

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
@אנטיפטרוס תעתיקו את כתובת הסרטון ותורידו דרך התוכנה הזאת, עובד בנטפרי
עובד מצויין.... תודה!!!! נראה לי אני באמת אעבור לזה (אגב ניסיתי אותה בעבר, אבל היה יותר נוח לי דרך האתר והוא עשה פחות צרות...)
עובד
רוצה לשים לי קישור ואני יוריד בשבילך?
תודה רבה מאוד על העזרה!!!
לא רוצה לשגע... אני עושה שימוש קבוע כמעט יומיומי להרבה מאוד דברים בהורדה מיוטיוב....בכל אופן תודה על העזרה!:p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה