Gmail מה המשמעות של מייל עסקי? - בג'ימל.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
עקב הקושי בפתיחת מייל רגיל, פתחתי מייל בשביל העסק, ואכן קיבלתי קוד לטלפון שתומך בsms והמייל נפתח.
שלחתי כמה מיילים, והם לא הגיעו.
לאחר יומיים נכנסתי שוב למייל, והם ביקשו שוב מספר sms המספר הראשוני שאיתו פתחתי לא הספיק לגוגל. אז נתתי לו מספר נוסף, ולשם הוא שלח לי sms ואכן המייל נפתח. שם גיליתי שהם חסמו את זה עקב זיהוי הפרה בכללי גוגל. ואם אני רוצה שאלחץ על שחזר חשבון.

בפועל כשנכנסתי היום אם טלפון במספר אחר כרגע זה עובד.

תכלס' מה המשמעות של מייל בשביל העסק?

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
שאלה מאוד כללית.
בגדול מייל של העסק זה הפנים של העסק. כאשר פותחים אותו עם דומיין יעודי משלך זה הופך את המייל ליותר רשמי ורציני.
במידה ותרצו עזרה בנושא אשמח לעזור.
דב

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לא הסברתי את עצמי נכון. סליחה.

כרציתי לפתוח מייל בשביל עצמי, גוגל שאל אותי, למה אני פותח? האם בשביל עצמי או בשביל העסק.
ובחרתי בשביל העסק כנ"ל

האם יש לזה משמעות אחרת ממייל פרטי, כשהמייל הוא כאילו לעסקי? בגמייL

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
לא הסברתי את עצמי נכון. סליחה.

כרציתי לפתוח מייל בשביל עצמי, גוגל שאל אותי, למה אני פותח? האם בשביל עצמי או בשביל העסק.
ובחרתי בשביל העסק כנ"ל

האם יש לזה משמעות אחרת ממייל פרטי, כשהמייל הוא כאילו לעסקי? בגמייL
זה לא נקרא מייל עסקי לכאורה
מייל עסקי זה מבחינת דומיין, מה המסלול שבחרת וכו'
בחרת מייל במטרה לעבודה שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה