מה המחיר הרגיל להכנסת הגהות (עם הקלדה) למחשב לפי שעה?

DEBBY0

משתמש חדש
אם אפשר לקבל ידיעות על טווח המחירים מאנשים שמבינים בשוק הזה - אשמח.
תודה רבה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בין 20 ש"ח לשעה ל200 ש"ח לשעה

DEBBY0

משתמש חדש
נכתב ע"י אברהם;1520302:
בין 20 ש"ח לשעה ל200 ש"ח לשעה

זהו טווח מאד קטן - אפשר יותר להרחיב...
תכל'ס - כמה אנשים משלמים?
למשל - אני מקבלת עבודה מחברה מבוססת - והם משלמים ע"כ 50 שח לשעה, אך אני לוקחת עכשיו על אותו דבר לאברך - כמה נורמאלי לקחת?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י DEBBY0;1520318:
זהו טווח מאד קטן - אפשר יותר להרחיב...
תכל'ס - כמה אנשים משלמים?
למשל - אני מקבלת עבודה מחברה מבוססת - והם משלמים ע"כ 50 שח לשעה, אך אני לוקחת עכשיו על אותו דבר לאברך - כמה נורמאלי לקחת?

אני יודע שהתשובה שלי מאכזבת קצת
אבל אין מה לעשות
זה הטווח
את בתור בעלת המקצוע צריכה להחליט כמה את רוצה להרוויח לשעה, ומה המחיר המינימלי שאת מסכימה לרדת אליו כדי לקבל את העבודה
מדי פעם (ב"ה לא הרבה) מתקשרים אליי אנשים ומציעים לי עבודה ב-20-30 ש"ח לשעה, ואומרים שככה הם שילמו לאברך פלוני.
אני מנפנף אותם באדיבות ומסביר להם שזה לא המחיר שלי, והמחיר שלי הוא כך וכך. ושאם הם רוצים דוקא במחיר הזה - שילכו לאותו אברך או לחברים שלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה