מידע שימושי מה הכי היה משמח אתכם לקבל לשבת?

עשרת

משתמש פעיל
מה הייתם הכי שמחים לקבל לשבת מהוריכם/ילדכם/תלמידותיכם,
פרחים/עוגה/מארז פיצוחים, מתנה לשולחן שבת וכו,
אשמח לעוד רעיונות
חשוב לי לשמוע את דעתכם,
(יש תקציב מכובד לצורך כך)

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
פרחים תמיד משמח
מגש פיצוחים וגומי גם מבוגרים אוהבים
אני לדוג ממש לא נהנת מפרחים...
. נראה לי משהו טעים זה תמיד טוב אם לא אוהבים, הילדים נהנים וזה משמח גם את המבוגרים - מארז קינוחים חלביים או משהו כזה

עשרת

משתמש פעיל
תודה רבה לכן על כל התגובות,
אתם עוזרות לי מאוד תביאו עוד רעיונות,
אבל ע"פ הסקר זה נראה שהרוב הכי ישמחו ממארז גדול ומושקע של ג'לים ושוקולדים ופיצוחים.

דפה

משתמש מקצוען
תודה רבה לכן על כל התגובות,
אתם עוזרות לי מאוד תביאו עוד רעיונות,
אבל ע"פ הסקר זה נראה שהרוב הכי ישמחו ממארז גדול ומושקע של ג'לים ושוקולדים ופיצוחים.
רק מוסיפה שאם את מחפשת סטייל, אז לא ג'לים שוקולדים ופיצוחים, אלא, מארז יוקרתי של פרלינים/סידור פירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה