כללי מה הדרך הכי חסכונית לקנות תמונות ב ISTOCK?

• פותח הנושא מי
  • פורסם בתאריך

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי סדרת תמונות לקנות שם, מהי הדרך הנכונה ביותר לקנות שם ולצאת בזול?

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרבה תמונות שנמצאים באייסטוק הם גם בPHOTOS.COM גם חברת בת של אימגרדי כמו אייסטוק.
מה שאני עושה בד"כ כשאני מוצא תמונה יקרה באייסטוק, אני מחפש בפוטוס וכשמתמזל מזלי אני קונה משם.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדרך הזולה והיעילה ביותר -
לפתוח חשבון ב-123RF הנה הקישור
שם יש המון תמונות שנמצאות גם באייסטוק ושאטרסטוק,
של אותם צלמים בדיוק, והמחיר זול מאוד
לתמונה איכותית - 4 קרדיטים, שזה בערך 4 דולר, באייסטוק זה יעלה לפחות 15$
המבחר שם קטן יותר, אבל עדיין ענק.

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחרונה אני עושה את השופינג שלי פה
http://depositphotos.com/
לפעמים יותר זול מ123, החיפוש לדעתי יותר טוב ומבחר יותר גדול.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואם אחרי הכל...
הסדרה הספציפית הזאת נמצאת רק בISTOCK?
אין שום דרך אחרת חוץ מחבילת קרדיטים יקרה בטרוף?
אין מנויים או משהו?

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש מנויים
אבל הדרך היחידה לקבל תמורה כספית היא לקנות חבילת שותפים

יש להם חבילת מנויים ל3 חדשים ב995 $, 35 קרדיטים ליום

באותו מחיר אפשרי לקבל חבילת רב משתתפים
החבילה כולל משתמש ראשי אחד עם אפשרות להוסיף כמות משתמשים אין סוף

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;931971:
לקנות על חשבון הלקוח :)

ברור :)
אבל כאן מעסיק = לקוח, ויש אינטרס לחסוך לו, בכל אופן

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אינפוגרפיקה;931989:
יש מנויים
אבל הדרך היחידה לקבל תמורה כספית היא לקנות חבילת שותפים

יש להם חבילת מנויים ל3 חדשים ב995 $, 35 קרדיטים ליום

באותו מחיר אפשרי לקבל חבילת רב משתתפים
החבילה כולל משתמש ראשי אחד עם אפשרות להוסיף כמות משתמשים אין סוף

יש פה מישהו שאפשר להשתתף איתו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה