מה דעתכם על המחשב הזה?

מאה100

משתמש מקצוען
אשמח לחוו"ד.
מחשב HP אמזון

האם שווה לקחת סיכון במחירים האלו? מבחינת משלוח/אמינות/תקינות/מחיר/וכו'
ולגבי המחשב.? לא מכירה את המעבד. לא רואה את השורה של WIFI. ואם יש עוד משהו שלא שמתי לב..

אני צריכה מחשב חזק. שישרוד מלא תוכנות פתוחות. גם תוכנות שמבזבזות משאבים כמו כרום, VSCode, ועוד סביבות פיתוח כבדות, לא לגרפיקה.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הייתי ממליץ על יותר חזק
ובמקרה הזה גם אם הוא מתאים, הוא לא משתלם

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
מבחינת אמזון- יש להם שירות מאוד טוב.. הלקוחות אצלם הם מעל הכל.... זה ידוע... לא יודעת מה לגבי המחשב....

בנצי20

משתמש פעיל
אשמח לחוו"ד.
מחשב HP אמזון

ולגבי המחשב.? לא מכירה את המעבד. לא רואה את השורה של WIFI. ואם יש עוד משהו שלא שמתי לב..

אני צריכה מחשב חזק. שישרוד מלא תוכנות פתוחות. גם תוכנות שמבזבזות משאבים כמו כרום, VSCode, ועוד סביבות פיתוח כבדות, לא לגרפיקה.
מחשב חלש

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
אני בכלל הייתי ממליצה לך לא לקנות מחשב באתר אלא אם ביררת על המחשב הזה טוב טוב לפני זה... כי במחשב יש כ"כ הרבה דברים שצריכים לקחת בחשבון.... וגם המחיר שלו לא כ"כ זול.. במחיר הזה הבנתי אפשר למצוא מחשבים טובים בהרבה.. בהצלחה ענקית!!!!

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
מחשב של תושיבה\ טושיבה הוא מחשב פצצה... מעבד איי חמש (האיי שבע הוא ממש יקר) המסך ברור וחד... הדברים רצים על המסך בלי לחכות אפילו שברירית שניה... מסך גדול אבל נוח (יחסית. לא ענק...), הוא גם מגע ויש לו אפשרות של טאבלט... א קיצר.. אני לא מבינה גדולה במחשבים אבל מניסיון של איי שבע ואיי חמש- אני ממש נהנתי עם המחשבים האלה.. החדות שלהם- בכלל.....

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מבחינת אמינות, אמזון מאוד אמינים, כבר קניתי מחשבים באמזון בלי שום בעיות.

המעבד חלש יחסית - מקביל בערך ל-i3 דור 9 של intel.

לשימושים שכאלו הייתי ממליץ מאוד לקחת מחשב עם מעבד חזק יותר, למרות שהוא עשוי לשרוד אותם אכשהו.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה למשל עם מפרט דומה ומעבד חזק יותר משמעותית.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אשמח לחוו"ד.
מחשב HP אמזון

מחשב חלש יחסית לצורך.

לויזואל, SQL וכדו', מומלץ לקחת I5.

ניתן לפנות למייל שבחתימתי לקבלת הצעת מחיר מתאימה.

מאה100

משתמש מקצוען
מחשב של תושיבה\ טושיבה הוא מחשב פצצה... מעבד איי חמש (האיי שבע הוא ממש יקר) המסך ברור וחד... הדברים רצים על המסך בלי לחכות אפילו שברירית שניה... מסך גדול אבל נוח (יחסית. לא ענק...), הוא גם מגע ויש לו אפשרות של טאבלט... א קיצר.. אני לא מבינה גדולה במחשבים אבל מניסיון של איי שבע ואיי חמש- אני ממש נהנתי עם המחשבים האלה.. החדות שלהם- בכלל.....
יש לי גם טושיבה עם כל המפרט הזה. בא לי להשתדרג.
טושיבה - דיינאבוק.. עכשיו ממש יקרים. אומנם שווים את המחיר אבל יקריםם.

תודה לכל העונים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה