מה דעתכם על המחשב הזה?

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

"הבאה לדפוס", מי צריך את זה בכלל? - פרק ראשון
בעידן בו הכל דיגיטלי, מהיר, קופצני, שלושים שניות ו"אוף, מתי זה נגמר כבר". בעידן בו כולנו סובלים מהפרעות קצר ושיבוש. בעידן פוסט קורונה ופוסט אופסט...
קצת על ביטקויין
ראיתי כל מיני שאלות על ביטקויין, ומאחר שהנושא עניין אותי בעבר ולמדתי עליו קצת-החלטתי לפרט מעט.אין לראות במאמר זה יעוץ או המלצה כלשהם. אז מההתחלה...
'הצילו! מה אומרת ההודעה הזו??'
תתקדמו, אל תכנעו לעבודות מתסכלות!
"עבודה". לאן לוקחת אתכם המילה הזו? איזו קונוטציה היא מעלה בראשכם? האם היא גורמת למשהו בתוככם להתרחב, או להיפך- מכווצת ולוחצת על מקומות רגישים? אם...
3.00 star(s) 1 דירוגים

מאה100

משתמש מקצוען
אשמח לחוו"ד.
מחשב HP אמזון

האם שווה לקחת סיכון במחירים האלו? מבחינת משלוח/אמינות/תקינות/מחיר/וכו'
ולגבי המחשב.? לא מכירה את המעבד. לא רואה את השורה של WIFI. ואם יש עוד משהו שלא שמתי לב..

אני צריכה מחשב חזק. שישרוד מלא תוכנות פתוחות. גם תוכנות שמבזבזות משאבים כמו כרום, VSCode, ועוד סביבות פיתוח כבדות, לא לגרפיקה.

בנצי20

משתמש פעיל
אשמח לחוו"ד.
מחשב HP אמזון

ולגבי המחשב.? לא מכירה את המעבד. לא רואה את השורה של WIFI. ואם יש עוד משהו שלא שמתי לב..

אני צריכה מחשב חזק. שישרוד מלא תוכנות פתוחות. גם תוכנות שמבזבזות משאבים כמו כרום, VSCode, ועוד סביבות פיתוח כבדות, לא לגרפיקה.
מחשב חלש

ת. ב. ב.

משתמש חדש
אני בכלל הייתי ממליצה לך לא לקנות מחשב באתר אלא אם ביררת על המחשב הזה טוב טוב לפני זה... כי במחשב יש כ"כ הרבה דברים שצריכים לקחת בחשבון.... וגם המחיר שלו לא כ"כ זול.. במחיר הזה הבנתי אפשר למצוא מחשבים טובים בהרבה.. בהצלחה ענקית!!!!

ת. ב. ב.

משתמש חדש
מחשב של תושיבה\ טושיבה הוא מחשב פצצה... מעבד איי חמש (האיי שבע הוא ממש יקר) המסך ברור וחד... הדברים רצים על המסך בלי לחכות אפילו שברירית שניה... מסך גדול אבל נוח (יחסית. לא ענק...), הוא גם מגע ויש לו אפשרות של טאבלט... א קיצר.. אני לא מבינה גדולה במחשבים אבל מניסיון של איי שבע ואיי חמש- אני ממש נהנתי עם המחשבים האלה.. החדות שלהם- בכלל.....

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
מבחינת אמינות, אמזון מאוד אמינים, כבר קניתי מחשבים באמזון בלי שום בעיות.

המעבד חלש יחסית - מקביל בערך ל-i3 דור 9 של intel.

לשימושים שכאלו הייתי ממליץ מאוד לקחת מחשב עם מעבד חזק יותר, למרות שהוא עשוי לשרוד אותם אכשהו.

פרסומון

טכנאי ומכירת מחשבים וציוד היקפי
מנוי פרימיום
אשמח לחוו"ד.
מחשב HP אמזון

מחשב חלש יחסית לצורך.

לויזואל, SQL וכדו', מומלץ לקחת I5.

ניתן לפנות למייל שבחתימתי לקבלת הצעת מחיר מתאימה.

מאה100

משתמש מקצוען
מחשב של תושיבה\ טושיבה הוא מחשב פצצה... מעבד איי חמש (האיי שבע הוא ממש יקר) המסך ברור וחד... הדברים רצים על המסך בלי לחכות אפילו שברירית שניה... מסך גדול אבל נוח (יחסית. לא ענק...), הוא גם מגע ויש לו אפשרות של טאבלט... א קיצר.. אני לא מבינה גדולה במחשבים אבל מניסיון של איי שבע ואיי חמש- אני ממש נהנתי עם המחשבים האלה.. החדות שלהם- בכלל.....
יש לי גם טושיבה עם כל המפרט הזה. בא לי להשתדרג.
טושיבה - דיינאבוק.. עכשיו ממש יקרים. אומנם שווים את המחיר אבל יקריםם.

תודה לכל העונים!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

333

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

"הבאה לדפוס", מי צריך את זה בכלל? - פרק ראשון
בעידן בו הכל דיגיטלי, מהיר, קופצני, שלושים שניות ו"אוף, מתי זה נגמר כבר". בעידן בו כולנו סובלים מהפרעות קצר ושיבוש. בעידן פוסט קורונה ופוסט אופסט...
מה יגרום לדייר לרצות את הדירה ולהישאר לגור בה?
אם יש לכם דירה להשקעה. ואתם מעוניינים להשכיר אותה, בקלות לתקופה ממושכת, וכמובן להרוויח עליה תשואה חודשית יציבה תשאלו את עצמכם את השאלה הקריטית...
5.00 star(s) 1 דירוגים
אומנות או נמות?
סוג ההזמנות האלה מעלות לי את הדופק, זכרם של הבורקסים החמימים והפינגר פוד והמינגלינג ( כן, למדתי שנה לאמר את זה) והיצורים המעונבים והארוזים בחליפות...
1.00 star(s) 1 דירוגים
קרחון ארקטי ואקלים טרופי | תהליך עבודה.
סרטון תהליך עבודה. 3 דקות ראשונות בהילוך מהיר. ואח"כ שוב בהילוך טבעי. תשאלו איך חדר הקרחון האיסלנדי לאוירת האקלים הטרופי. זהו שהתמונה כולה היא רק...
4.67 star(s) 3 דירוגים
קצת על ביטקויין
ראיתי כל מיני שאלות על ביטקויין, ומאחר שהנושא עניין אותי בעבר ולמדתי עליו קצת-החלטתי לפרט מעט.אין לראות במאמר זה יעוץ או המלצה כלשהם. אז מההתחלה...
למעלה