מה דעתכם? אני מתלבט אם לקנות טאבלט לשם הצגה ללקוחות:

• פותח הנושא hchh
  • פורסם בתאריך

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
א. כשאני מגיע לבית לקוח אני צריך להראות לו דברים במחשב וחלקם באינטרנט. המחשב קצת כבד ומסורבל והחיבור לאינטרנט בבית הלקוח דרך הנטסטיק פחות נח.
האם כדאי לקנות טאבלט בגודל מסך 10.1 לצורך קלות הענין?
[אין לי רכב כך שקלות השלעפריי באוטובוסים היא גם שיקול]
ב. ענין נוסף:
אני בונה על כך שאוכל בנסיעות להקליד על הטאבלט את העבודה שאני עושה בוורד.
למישהו יש נסיון בדבר?
ג. האם עדיף להוסיף 1000 ש"ח ולקנות בארץ עקב האחריות הנגישה או לקנות בחו"ל [יש מי שיביא לי] ולהסתכן בנושא האחריות והטיפול?

מוזיקאית

משתמש מקצוען
למה...

נכתב ע"י hchh;1042381:
א. כשאני מגיע לבית לקוח אני צריך להראות לו דברים במחשב וחלקם באינטרנט. המחשב קצת כבד ומסורבל והחיבור לאינטרנט בבית הלקוח דרך הנטסטיק פחות נח.
האם כדאי לקנות טאבלט בגודל מסך 10.1 לצורך קלות הענין?
[אין לי רכב כך שקלות השלעפריי באוטובוסים היא גם שיקול]
ב. ענין נוסף:
אני בונה על כך שאוכל בנסיעות להקליד על הטאבלט את העבודה שאני עושה בוורד.
למישהו יש נסיון בדבר?
ג. האם עדיף להוסיף 1000 ש"ח ולקנות בארץ עקב האחריות הנגישה או לקנות בחו"ל [יש מי שיביא לי] ולהסתכן בנושא האחריות והטיפול?

למה שלוש פעמים??
ז"א שלוש הודעות?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם אתה קונה טאבלט לשם הצגת עבודות, אך ורק אייפד!! מנסיון, לא שום טאבלט אחר, ואפילו לא סמסונג גלקסי טאב!!!
איכות המסך של האייפד היא הההטובה שיש בשוק היום.. ללא מתחרים!
כך שאם אתה רוצה להציג עבודות ללקוחות עם הצפייה הטובה ביותר, זה רק אייפד.

ובנוגע להקלדה, במצב אופקי נוחות ההקלדה באייפד ממש נוחה, מה גם שאפשר לקנות מקלדת בלוטוס.

ובקשר למחירים ואחריות, מחיר אייפד 3 נע באזור ה-2200 ש"ח בלבד, וכמובן שעדיף לשלם יותר בשביל לקבל אחריות יבואן (iDigital) כאן בארץ.

בהצלחה רבה.

hchh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
למרות ההמלצה על אייפד אני חייב סמסונג כי יש לי מצגת פלאש שאייפד לא קורא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה